כוורת מבזקים כוורת חדשות

בפעילות משותפת של הימ”מ, צה״ל והשב”כ הלילה בשכם נעצר החשוד בביצוע פיגוע הירי אתמול בו נפצעו שני אזרחים.

תוך פחות מ-24 שעות; נעצר המחבל שביצע את פיגוע הירי בירושלים.

בפעילות משותפת של הימ”מ, צה״ל והשב”כ הלילה בשכם נעצר החשוד בביצוע פיגוע הירי אתמול בו נפצעו שני אזרחים. המחבל קשר את עצמו לאירוע כבר בתחקור הראשוני, אין נפגעים לכוחותינו. החשוד, תושב הכפר עסכר שבשכם, הועבר לחקירת שב״כ

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר:

מברך את כוחות המשטרה, לוחמי משמר הגבול וכלל כוחות הביטחון על תפיסת המחבל המתועב שביצע את הפיגוע בירושלים. אמרתי אתמול למפקדי המשטרה כי אנחנו סומכים עליהם שיביאו את המחבל השפל הזה מת או חי ואני שמח שהם עשו זאת תוך פחות מ-24 שעות. מדינת ישראל תגיע לכל המחבלים השפלים ותמצה איתם את הדין.

דוברות המשטרה :

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי שיבח הבוקר את כוחות הבטחון בהם לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל שב״כ וצה״ל שנטלו חלק במצוד אחר המחבל שביצע את פיגוע הירי אתמול , בוקר יום השואה בירושלים , ופצע שני יהודים.

המפכ״ל אמר הבוקר : ״הפעילות המהירה כבר בזירה תוך שילוב הזרועות שמוכח פעם אחר פעם כמנצח בין משטרת ישראל משמר הגבול שרות הבטחון הכללי וצה״ל הוביל למעצר מהיר של המחבל שביצע את אתמול את פיגוע הירי בשכונת שמעון הצדיק בירושלים. מהרגע הראשון שכוחות המשטרה ממחוז ירושלים ולוחמי משמר הגבול הוקפצו לזירת הפיגוע הפעלנו כוחות רבים ויחד עם מודיעין מדוייק הצלחנו לשים את היד על המחבל. יידע כל מחבל כי ידה הארוכה של מערכת הבטחון תגיע לכל מקום שאליו הוא יימלט ולכל מקום בו הסתתר. אני רוצה בהזדמנות הזו לציין לשבח את כוחות המשטרה ומשמר הגבול בירושלים שסיכלו בתקופת רמדאן 8 פיגועי טרור. המלחמה בטרור היא יום יומית וחוצה מחוזות ואנחנו כמשטרה עושים ונעשה הכל כדי לסכל כל התארגנות טרור וכל כוונה לפגוע באזרחים ובכוחות הבטחון. כעת אנחנו יחד עם שב״כ וצה״ל ממוקדים בלכידת המחבלים שביצעו את הפיגוע שבו נרצחו לוסי רינה ומאיה די ז״ל מהיישוב אפרת , וכמו שהבטחתי אתמול לאבי המשפחה לא נעצום עיין עד לכידת המחבלים״.

על המשתף

מיכל זייסמן

5 1 הצבעה
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
4 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גיא כהן

כל הכבוד לכוחות הביטחון.

בילבי

שאפו על הזריזות. עכשיו נשמע את פילפולי בית המשפט של ישראל.

יריב דולב

לצערנו. לא היו צריכים להחזיר אותו חי.

אביחי שובלי

חבל שנתפס חי. עוד מחבל לממן לשאר חיינו.