עם פציעת ג’יימס, לייקרס עומדת בפני אתגר להגיע לאחר העונה
כוורת עולמית

עם פציעת ג’יימס, לייקרס עומדת בפני אתגר להגיע לאחר העונה

עם פציעת ג’יימס, לייקרס עומדת בפני אתגר להגיע לאחר העונה

ממפיס, טנסי (AP) – הפציעה של לברון ג’יימס לא שינתה את המטרה של הלוס אנג’לס לייקרס להגיע לפוסט העונה.

מאמן הלייקרס, דרווין האם, אמר ביום שלישי שג’יימס עדיין עובר הערכות רפואיות לפני שהקבוצה תקבל החלטה לגבי כמה זמן מנהיג קלעי ה-NBA בקריירה עשוי להיות לא זמין לאחר שנפצע ביום ראשון ברגל ימין בניצחון על דאלאס.

“נמתין ונראה עם מה אנשי הרפואה שלנו יחזרו”, אמר האם לפני משחק הלייקרס מול ממפיס גריזליס, והוסיף שהוא לא בטוח לגבי תאריך החזרה המדויק של ג’יימס.

הלייקרס יושבים במקום ה-12, מחוץ לתמונת הפלייאוף נכנסת למשחק של יום שלישי. עם זאת, הם נמצאים רק חצי משחק אחרי המקום ה-10 בניו אורלינס פליקנס על המקום האחרון במגרש המשחקים, ו-2 1/2 מאחורי דאלאס על המשבצת במקום השישי שתבטיח דירוג שלאחר העונה.

כשנשאל האם הפציעה יכולה להיות חמורה מספיק כדי שג’יימס ייעדר לשארית העונה, האם אמר שהוא לא רוצה “להעלות השערות או להסיק מסקנות לגבי שום דבר”.

“אני אגיד לך את זה,” הוסיף האם, “כארגון, אנחנו הולכים לוודא שנבעוט בצמיגים ונסתכל על כל מה שצריך להסתכל עליו. אף פעם לא בעוד מאה מיליון שנה נשאיר שם בחור שיש לו סיכון להזיק עוד יותר למה שקורה.

“זה לא רק עם לברון. זה עם כל אחד מהשחקנים שלנו”.

לוס אנג’לס ביצעה מהלכים מרכזיים במועד הטרייד, וקטפה שחקנים כמו מאליק ביזלי, ג’ארד ונדרבילט וד’אנג’לו ראסל כדי לחזק את הסגל שלהם לריצת המתח.

ואז הפציעה של ג’יימס עצרה את התוכנית.

האם אמר שלמרות הפציעה של ג’יימס, מלך השערים של הלייקרס עם 29.7 נקודות למשחק, המטרות של הקבוצה לא השתנו. הוא אמר לקבוצתו שהצורך לשחק בדרך הנכונה ולשחק ביחד נשאר אותו הדבר.

“המשימה לא השתנתה עבורנו”, אמר האם.

“זו מכה עצומה שלברון נפצע”, הוסיף. “אנחנו חייבים להמשיך הלאה, וזה מלא קיטור קדימה עם המטרות שלנו שהצבנו לעצמנו”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות