כוורת מבזקים

טראמפ גייס יותר מ-5 מיליון דולר מאז הגשת כתב האישום

הנשיא לשעבר טראמפ גייס יותר מ-5 מיליון דולר מאז שהתפרסמו הידיעות על כתב האישום נגדו ביום חמישי האחרון – יותר מ-4 מיליון דולר ב-24 השעות הראשונות ויותר ממיליון דולר ב-24 השעות השניות, כך אמר גורם רשמי בממשל טראמפ ל-Axios במוצאי שבת. למה זה משנה: פרשת התרומות מאמתת את עמדתם של רוב הרפובליקנים הבכירים כי כתב האישום הצפוי מהתובע המחוזי של מנהטן, אלווין בראג, לפחות בטווח הקצר, יסייע למאמציו של טראמפ לבנות יתרון אימתני למועמדות הרפובליקנית לנשיאות ב-2024.

במספרים: בהכרזה על הגיוס הראשוני של 4 מיליון דולר, ציין הקמפיין של טראמפ כי יותר מ-25% מהתרומות הגיעו מתורמים בפעם הראשונה אליו. נתון זה לא היה זמין עבור התרומות בשבת. מה אנחנו שומעים: בכירי טראמפ לא היו בטוחים שגל התרומות יימשך מעבר ליום הראשון. “זה מישהו שרץ פעמיים לנשיאות ארצות הברית”, אמר לי ג’ייסון מילר, יועץ בכיר בקמפיין טראמפ. “יש קבוצה חדשה לגמרי של תומכי טראמפ שכועסים על מה שהם רואים כרדיפה הפוליטית הזו”. מה הם אומרים: הקמפיין מספר לאקסיוס כי 16,000+ מתנדבים נרשמו לאתר שלו תוך 24 שעות.

סטיבן צ’אונג, דובר הקמפיין של טראמפ, אמר ל-Axios: “מסע הצלב של התובע הכללי במנהטן נגד הנשיא דונלד ג’יי טראמפ הוא לא יותר מרדיפה פוליטית, ובדיוק כמו בכל תרמית אחרת שהנשיא טראמפ היה מטרה לה, אין שום פשע, למעט התערבות בבחירות על ידי דמוקרטים קיצוניים באמצעות נשק של מערכת המשפט שלנו נגד הנשיא טראמפ ותומכיו”. האחרון: “הצוות המשפטי של טראמפ שוקל לבקש להעביר את התיק הפלילי שלו ממנהטן לרובע השמרני יותר של סטטן איילנד בניו יורק, מחשש שהוא לא יוכל לזכות במשפט הוגן”, כך דווח היום (שבת) בסוכנות הידיעות בלומברג.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן דור יוסי

מלך!

נערך לאחרונה 1 שנה לפני על ידי בן דור יוסי