מיקל ארטטה מגיב למגעים של ארסנל עם קיליאן אמבפה
כוורת ספורט

מיקל ארטטה מגיב למגעים של ארסנל עם קיליאן אמבפה

מאמן ארסנל, מיקל ארטטה, נשאל לגבי העניין כביכול של המועדון בהחתמת קיליאן אמבפה.

’90 דקות’ מבין שפריס סן ז’רמן מנסה כעת למכור את החלוץ מכיוון שהוא לא יחתום על חוזה חדש. עם החוזה שלו שנגמר ב-2024, הם מחפשים למכור אותו בקיץ הקרוב ולהימנע מלאבד אותו בחינם.

אמבפה  נושא עניין בסעודיה, אבל מקורות אישרו כי הוא מתכוון לעבור לריאל מדריד במקום. עם זאת, שני הצדדים לא הסכימו על תנאים לגבי עסקה, בניגוד למה שפס”ז מאמינה.

דיווחים מצרפת ומאנגליה קישרו את ארסנל עם מהלך ספקולטיבי עבור אמבפה, מה שמרמז שהם יהיו מועדון הפרמיירליג שסביר להניח שינחית אותו אם יחליט לוותר על ריאל מדריד.

אבל כשארטטה נאם במסיבת עיתונאים, הוא סירב להישען על ספקולציות כאלה.

“אתה יודע שאני אף פעם לא מדבר על שחקנים שאינם חלק מהקבוצה שלנו”, טען ארטטה.

כשנשאל אם ארסנל תבצע החתמות נוספות בחלון הזה – לאחר שכבר הביאה את קאי האורץ, ג’וריאן טימבר ודקלן רייס עבור למעלה מ-200 מיליון ליש”ט ביחד – ענה ארטטה: “אני לא יודע. עדיין תהיה תנועה. יהיו עוד החתמות ושחרורים.

“זה עדיין מוקדם מאוד. ברור שהשבוע האחרון היה קצת שקט. אם נוכל לנסות ולשפר את הקבוצה נעשה זאת. אבל אנחנו לא רוצים להיחלש אז אנחנו צריכים להיות בטוחים גם בזה”.

ארסנל ניסתה בעבר להחתים את אמבפה כשעזב את מונאקו ב-2017, כאשר המאמן לשעבר ארסן ונגר אמר שפגש את הפורוורד ומשפחתו כדי לשכנע אותו להצטרף לתותחנים. עם זאת, הוא בחר להצטרף לפ.ס.ז’ במקום זאת.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות