כוורת ספורט

התוכניות של צ’לסי עבור לוי קולוויל לאחר השאלת ברייטון

צ’לסי נחושה להימנע מאיבוד הרכז הצעיר לוי קולוויל על בסיס קבוע בסוף העונה, 90 דקות מבין.

השחקן בן ה-20 הצטרף לברייטון בהשאלה בקיץ שעבר כדי לעבוד תחת הבוס הנוכחי של הבלוז, גרהם פוטר, שהעניק לקולוויל רק שתי הופעות מחליפות בשבועות הראשונים של העונה, אם כי הזדמנויות נוספות ניתנו לו תחת רוברטו דה זרבי.

קולוויל הרשים ברצף של התחלות בין נובמבר לינואר לפני שנפסל עם פציעה, ומקורות אישרו 90 דקות שברייטון הבהירה שהיא רוצה את קולוויל בחזרה באצטדיון אמקס בעונה הבאה.

לשחפים אין אפשרות לקנות את קולוויל לצמיתות, אבל צ’לסי ממילא לא שש להקשיב להצעות כאלה, כשבכירי הבלוז בטוחים שלבוגר האקדמיה שלהם יש עתיד במועדון.

למגן, שמועמד לגיוס אנגליה בעתיד הקרוב, יש הרבה מעריצים בסטמפורד ברידג’ ועשוי להישמר במועדון בעונה הבאה, במיוחד כאשר עתידם של קאלידו קוליבאלי, סזאר אזפיליקואטה ומארק קוקורלה אינו ברור. .

עם זאת, צ’לסי הוציאה הרבה על מרכז הגנה בבעלות טוד בוהלי-קלירלייק קפיטל, וגייסה את קוליבאלי, ווסלי פופנה ובנואה בדיאשייל עבור יותר מ-150 מיליון ליש”ט ביחד, וכרגע אין ודאות שקולוויל יראה דקות קבועות בסטמפורד ברידג’ בעונה הבאה.

קרא את הבא

יציאה נוספת מהשאלה לא נשללה עבור קולוויל, שנשאר בחוזה עד 2025, ומובן שברייטון תהיה מעוניינת בעסקה נוספת ל-12 חודשים עבור הסנטר בעל הדירוג הגבוה.

ברייטון תחפש עסקה קבועה עבור קולוויל אם הוא יתפנה, בעוד שגם ליברפול וגם מנצ’סטר סיטי עוקבות אחרי מצבו, אך מקורות הדגישו 90 דקות שצ’לסי כרגע עומדת איתנה ומסרבת לבדר את קולוויל המפסיד.

לצ’לסי יש גם עין אחת על עתידו של טיאגו סילבה בן ה-38, שכתב לאחרונה חוזה חדש לשנה כדי להישאר במועדון עד קיץ 2024.

לא ברור כמה זמן יישאר סילבה בצ’לסי, אבל הברזילאי הוותיק ללא ספק נמצא בדמדומי הקריירה שלו והבלוז עשויים להזדקק למישהו כמו קולוויל שיחליף את סילבה בעתיד הקרוב.

תקשיב עכשיו

במהדורה זו של הבן של צ’לסיחלק מרשת הפודקאסטים של 90 דקות, דניאל צ’יילדס דן בתוכניות אצטדיון פוטנציאליות ובעניין שנותר במגן RB לייפציג, Josko Gvardiol.

אם אינך יכול לראות את ההטמעה הזו, לחץ כאן להאזנה לפודקאסט!על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות