כוורת ספורט

ששת המשחקים הבאים לאחר ניצחון דורטמונד

צ’לסי מתחייבת לפרויקט ארוך הטווח של גרהם פוטר ותהיה הקלה לראות סוף סוף את הקבוצה חוזרת למסלולי הניצחון.

מערב לונדונים התגברו על פיגור 1-0 מול בורוסיה דורטמונד בכושר כדי להבטיח מקום בשמינית הגמר של ליגת האלופות, ועם זה בעקבות ניצחון 1-0 על לידס, צ’לסי נמצאת כעת בשני משחקים. רצף הניצחונות לראשונה מאז אוקטובר.

כך נראה לוח הזמנים של הבלוז לאחר הביקור של בורוסיה דורטמונד.

השועלים בחוסר סדר. זה היה תועבה של שבוע עבור החבורה של ברנדן רודג’רס כשהיא נזרקה מהגביע האנגלי על ידי בלקבורן רוברס מהליגה השנייה והובסה בחוף הדרומי על ידי סאות’המפטון.

הבלוז ילקק את השפתיים כשהם יבקרו ב-King Power ויהיה להם הזדמנות מצוינת להבטיח את ליגת העל.

שון דיצ’ה ספג התחלה מעורבת בכהונתו כמנהל אברטון, אבל רבים מצפים שהבוס לשעבר של ברנלי ידריך את הטופי למקום מבטחים. אף על פי כן, הם בתקיפות בקרב הירידה ואתם כבר יכולים להעריך כיצד דיצ’ה יעמיד את הצד שלו כשיבקר בסטמפורד ברידג’.

חסימה נמוכה והתקפת נגד. האם הבלוז ביישני השערים יצליחו לחדור?

צ’לסי חוזרת מהפגרת הנבחרות עם משחק ביתי מול אסטון וילה לפתיחת אפריל. ה-Villans היו תלבושת לא עקבית מאז שאונאי אמרי השתלט, אבל אין ספק שהשיפור שלהם.

התכולים התמזל מזלם לטעום את הניצחון במשחק הפוך, כאשר קפה ארריזבלגה הפיק הופעה כוכבת בין הקורות.

הפגישה הראשונה בין הצדדים הייתה מצב עניינים מצער למדי. הקמיע המרשים של מיכאילו מודריק היה נקודת הדיבור העיקרית מהקיפאון שלהם, אבל האוקראיני התקשה לבנות על ההבטחה הראשונית.

עם זאת, ליברפול הראתה בשבועות האחרונים סימנים להתעוררות מחודשת ונראית נחושה להבטיח את מקום ארבעת הראשונים למרות העונה האומללה שלה עד כה.

ז’ולן לופטגוי החזיר את וולבס למיטבם הפונקציונלי. יש להם הרבה טכנאים בשורותיהם, אבל הם נשארים תלבושת די משעממת וחסרת השראה.

הכושר שלהם תחת הבוס לשעבר של סביליה היה יציב, והם עלו בטופס למקום ה-13 בטבלת ליגת העל. עם זאת, הם במרחק של חמש נקודות בלבד מהירידה לאחר ששיחקו משחק יותר מרבות מיריבות הירידה שלהם.

התבוסה במועדון הקודם שלו הייתה תחילת מותו של פוטר במערב לונדון. אחרי ה-4-1 של צ’לסי מול ברייטון, היא המשיכה לנצח רק בשלושה מ-13 משחקי הפרמיירליג שלה.

השחפים של רוברטו דה זרבי היו מלכותיים מאז יציאתו של פוטר באמצע העונה ונמצאים במאבק על העגינה האירופית הראשונה שלהם.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
מצפן

המעבר הכי ריאלי בשבילו זה מעבר לריאל ????