מאמן קנזס ביל סלף השתחרר מבית החולים לאחר שחווה התקף לב
כוורת עולמית

מאמן קנזס ביל סלף השתחרר מבית החולים לאחר שחווה התקף לב

מאמן קנזס ביל סלף השתחרר מבית החולים לאחר שחווה התקף לב

לורנס, קנ. (AP) – מאמן קנזס, ביל סלף, שוחרר מבית חולים באזור קנזס סיטי ביום ראשון, שם התאושש לאחר הליך לטיפול בעורקים חסומים בלבו, והיכל התהילה מתכנן להצטרף שוב ל-Nr. 3 Jayhawks כשהם מתחילים להגן על אליפות ה-NCAA שלהם השבוע.

עצמי הלך לחדר המיון ביום רביעי בלילה, זמן קצר לאחר שצפה בקבוצתו בסבב יריות אחרון לקראת טורניר 12 הגדולים, והתלונן על לחץ בחזה וחששות בשיווי המשקל שלו.

ד”ר מארק וויילי, מנהל רפואת הלב וכלי הדם באוניברסיטת קנזס הבריאות, אמר כי עצמי עבר צנתור לב סטנדרטי והוצב שני סטנטים כדי לסייע בטיפול בעורקים החסומים.

“מאמן עצמי הגיב היטב לנוהל וצפוי להחלים מלא”, אמר ווילי.

את הג’יהוקס אימן בטורניר 12 הגדולים נורם רוברטס, ששימש גם כמאמן בפועל מוקדם יותר בעונה, בעוד שסל ריצה השעיה של ארבעה משחקים שהוטלו על ידי בית הספר. הם ניצחו את מערב וירג’יניה ואיווה סטייט לפני שהודחו 76-56 על ידי טקסס המדורגת שביעית במשחק האליפות במוצאי שבת.

לאחר מכן, רוברטס אמר שהוא מצפה שסל יאמן את הג’יהוקס בטורניר ה-NCAA.

“אני כל כך אסיר תודה על הצוות המדהים של מערכת הבריאות של אוניברסיטת קנזס על הטיפול המצוין שקיבלתי”, אמר Self בהצהרה. “אני גאה בצוות ובצוות האימון שלנו על האופן שבו הם התמודדו עם זה ונרגש לחזור איתם כשהתקופה הטובה ביותר של העונה יוצאת לדרך”.

ה-Self בן ה-60 הוא 581-130 במהלך שני העשורים שלו בקנזס, והוא 788-235 ב-30 העונות שלו כמאמן ראשי, הכולל עצירות באוראל רוברטס, טולסה ואילינוי. הוא הוביל את הג’יהוקס לתואר הלאומי החמישי שלהם ב-2008 עם ניצחון בהארכה על ממפיס. קנזס תלתה את הדגל השישי שלה באלן פילדהאוס לאחר הניצחון על צפון קרוליינה באפריל האחרון.

נראה שהג’יהוקס, שזכו בתואר הגדול 12 בעונה הסדירה, בקושי מוטרדים מההפסד החסר שלהם לטקסס, כאשר חסר להם גם את הבלם ההגנתי הפצוע קווין מקולאר ג’וניור. במקום זאת, הם ציפו בקוצר רוח לטורניר ה-NCAA ולקבל את שניהם. מקולאר והמאמן שלהם חוזרים למגרש.

“כבר צחצחנו את זה”, אמר הגארד של קנזס דג’ואן האריס ג’וניור בחדר ההלבשה הריק ברובו במוצאי שבת. “אנחנו רק צריכים להתכונן ל-Mars Madness. זו תפנית מהירה ועונה חדשה”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות