כוורת ספורט

אמה הייז מדגישה את החשיבות של עומק קבוצת צ’לסי במהלך חודש מרץ העמוס

מנג’ר צ’לסי, אמה הייז, הדגישה את הביצועים של קבוצתה מול מנצ’סטר יונייטד ב-WSL בסוף השבוע כאינדיקטור של “למה הנבחרת חשובה”.

הכחולים ניצחו את המשחק 1-0 כדי להגיע לפסגת ה-WSL, זינקו את יונייטד עם משחק ביד שעדיין לשחק והשתלטו בצורה איתנה על המירוץ לתואר בחתירתם לניצחון רביעי ברציפות.

כאשר ה-11 הפותח הוכרז שעה לפני הבעיטה, לא היה גורו רייטן, לא ארין קאת’ברט ולא ילנה קנקוביץ’, בעוד שגם פראן קירבי ופרניל הארדר נותרו בשוליים.

זה אולי נתן ליונייטד בעוצמה מלאה את ההזדמנות להשיג את הניצחון הראשון שלה אי פעם מול צ’לסי לאחר שהפסידה בעבר בכל המשחקים מלבד אחד – תיקו בספטמבר 2020 – מול הבלוז.

יונייטד שלטה עם 67% מהכדור בקינגסמדו. הקבוצה של מארק סקינר ספגה ממוצעים של 2.7 שערים למשחק ב-WSL לפני הבעיטה, אבל לא מצאה דרך לעבור מכיוון שצ’לסי העדיפה יציבות הגנתית ויצרה הזדמנויות למנצח סם קר עם כדורים ארוכים.

“זה היה המשחק השלישי שלנו תוך שבוע, וזה שלוש נקודות. היו לנו פציעות ומחלות בקבוצה, אז זה מראה בדיוק למה הנבחרת חשובה”, הסביר הייז.

“ידענו שנהיה בלי הכדור, אז היינו צריכים להיות מובנים ומבחינה הגנתית חשבתי שאנחנו. אני חושב שיכולנו לנצח ביותר”.

עומק הסגל של צ’לסי נותר בעל ערך רב ככל שנמשך מרץ. הייז ציין שהמשחק של יונייטד היה שלישי תוך שבוע, אבל הוא גם השלישי של שבעה מתוכנן לפני סוף החודש.

הכחולים יבקרו ברדינג ברבע גמר הגביע האנגלי ביום ראשון הקרוב, לפני שנסיעה ענקית למנצ’סטר סיטי תהיה כרוכה בין עימותים בליגת האלופות מול המחזיקה ליון. הדרישות גם לא יוותרו שם, כאשר אסטון וילה ב-WSL תגיע ב-2 באפריל לפני הפסקת כדורגל המועדון לחופשת הנשים הבינלאומית הבאה באותו חודש.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות