כוורת ספורט

היריבות האפשריות של מנצ’סטר יונייטד ברבע גמר הליגה האירופית

המצוד של אריק טן האג אחר תארים במנצ’סטר יונייטד לא מראה שום סימן להאטה עם קבוצתו בשמינית הגמר של הליגה האירופית הודות לדומיננטיות שלהם על ריאל בטיס.

גביע קארבאו כבר בקופה והשדים האדומים עדיין בגביע האנגלי ברבע גמר מול פולהאם שתגיע לאולד טראפורד, אבל תשומת הלב פונה כעת לאת מי הם יכולים לקבל ברבע גמר הליגה האירופית.

עם רצף משחקים קשים באנגליה בקרוב, יונייטד יכולה לעשות רוטציה כדי למנוע עומס יתר על סגל שעדיין דליל בעמדות מסויימות.

יונייטד תגבה את עצמה נגד כל מי שנשאר בטורניר עכשיו, אז הנה הקבוצות שהיא יכולה להתמודד מולם ואיך הטורניר הלך עד כה.

מנצ’סטר יונייטד בליגה האירופית העונה עד כה:

מנצ’סטר יונייטד פתחה את קמפיין הליגה האירופית שלה בבית עם ריאל סוסיאדד, שריף טירספול ואומונוי ניקוסיה עם תבוסה מפתיעה בבית מול סוסיאדד. זה הוכיח את  הסיכויים הקלושים שלהם לסיים בראש הבית.

יונייטד ניצחה את כל חמשת המשחקים האחרים שלה, בעוד ריאל סוסיאדד ניצחה בכל משחק מלבד ההפסד ליונייטד בספרד. הפרש שערים גרם לכך שקבוצת סן סבסטיאן עלתה בראש הקבוצה ויונייטד נאלצה לצאת לפלייאוף סיבוב הנוקאאוט, והוסיפה שני משחקים נוספים שטן האג רצה להמנע מהם.

קרא את הבא

המצב הזה החמיר כשיונייטד הוגרלה מול מוליכת הליגה הספרדית, ברצלונה. לאחר מכן התפתחו שני משחקים מרתקים שהסתיימו ב-2-2 בברצלונה ולאחר מכן ב-2-1 ליונייטד באולד טראפורד, כלומר ניצחון 4-3 בסיכום ומקום בשמינית הגמר הובטח.

קבוצה ספרדית אחרת חיכתה. הפעם, זו הייתה ריאל בטיס, אבל יונייטד עשתה איתה עבודה קלה במשחק הראשון כשניצחה 4-1, מה שהפך את המשחק השני בסביליה לפרוטוקול  – היא ניצחה את זה 1-0.

את מי יכולה מנצ’סטר יונייטד לקבל ברבע הגמר הליגה האירופית ?

שני המשחקים בסיבוב הבא של הליגה האירופית ישוחקו ב-13 וב-20 באפריל, כלומר יש הפסקה קצרה לפני שהפעילות האירופית תחזור לדרך.

יונייטד בהחלט בדעתה עכשיו שהיא יכולה לנצח כל אחת בטורניר, אבל נשארו כמה קבוצות גדולות שיחשבו בצורה דומה. אין חוקים שמונעים מקבוצות מאותה מדינה להתמודד אחת עם השניה בשלב זה ויונייטד יכולה לקבל את ספורטינג ליסבון, רומא, יובנטוס, סביליה או באייר לברקוזן, כל אלו יהיו קשים מאוד.

אין דבר כזה הגרלה קלה בשלב הזה של הליגה האירופית, מכיוון שכולם שם בזכות, אבל סביליה, ספורטינג ויובנטוס הן שלוש קבוצות שטאן האג מעדיף לא לקבל בשלב הזה .

להלן הקבוצות שיונייטד עשויה להתמודד מולן ברבע גמר הליגה האירופית:

  • יובנטוס
  • פיינורד
  • סביליה
  • באייר לברוקזן
  • רומא
  • אוניון סט. גיליוס
  • ספורטינג ליסבון

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
3 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
מקס

מהמר שיוניטד תזכה בגביע. מאז עזיבת רונאלדו הם נראים מחוברים וסוף סוף קצת נחת. לא משנה את מי יקבלו הם יעברו.

Active

גם לי נראה כך. טקטית עושים עבודה מצויינת. חבל שהתחילו את העונה עם רגל שמאל.

יריב דולב

מסכים