אזהרה מאתלטיקו לג’ואאו פליקס
כוורת ספורט

אזהרה מאתלטיקו לג’ואאו פליקס

ז’ואאו פליקס מאושר בצ’לסי. הפורטוגלי מרגיש חשוב בקבוצה האנגלית, שם הוא נהנה מדקות. וגם האוהדים של המועדון הלונדוני מרוצים מג’ואאו פליקס. שינוי הנוף, כפי שהשחקן עצמו אומר, התאים לפורטוגלי, המושאל בצ’לסי. ז’ואאו פליקס צריך לחזור בסוף העונה הזו לאתלטיקו שנחושה להמשיך לסמוך על שירותיו.

אתלטיקו לא מעוניינת למכור את ז’ואאו פליקס ללא הכנסה גדולה. הקבוצה שלמה עבורו 127 מיליון ויודעת שהוא עדיין כדורגלן עם עתיד גדול לפניו. החלוץ לא רוצה לחזור לשחק תחת סימאונה ואתלטיקו גם כך מצליחה בלעדיו. שניהם יצאו מנצחים. צ’ולו הוריד עומס מכתפיו עם עזיבתו של הפורטוגלי וממפיס הסתגל היטב לתכנית המשחקים של אתלטיקו. עד כדי לקיחת בעלות.

אתלטיקו תרצה לקבל סכום משמעותי עבור ז’ואאו פליקס, מעל 100 מיליון. כמות התואמת את איכות הכדורגלן. אבל ז’ואאו פליקס חייב להשתפר. כדי שצ’לסי תפתח את הארנק, היא צריכה שהחלוץ יהיה החלטי. אתלטיקו יודעת על כוונות השחקן, אבל גם מעבירה מסר ברור: הם לא ימסרו את השחקן. לפיכך, ז’ואאו פליקס ממלא חלק גדול מהאפשרויות שלו להמשיך בצ’לסי בחלק האחרון של העונה. יש לו משחקים חשובים לפני כדי להראות את היכולות שלו. בין היתר, התיקו בליגת האלופות מול ריאל מדריד.

ז’ואאו פליקס, בן 23, כבש שני שערים עבור צ’לסי בשבעה משחקי פרמיירליג. הוא כבש מול ווסטהאם ונגד אברטון. הוא קיבל השעייה משלושה משחקי פרמייר. בליגת האלופות הוא שיחק שני משחקים ולא כבש. התחושה היא שהמשחק של צ’לסי מתאים לדרך המשחק וההבנה שלו בכדורגל. זו לא הפעם הראשונה, ואולי גם לא האחרונה, שהיא שולחת הודעות בנושא זה. צ’לסי לא מדורגת היטב בפרמיירליג והשתתפותה בתחרות האירופית בעונה הבאה בסכנה. זכייה בליגת האלופות יכולה להיות חבל ההצלה שלה.

אתלטיקו מחכה רגועה. כולם מעוניינים שז’ואאו פליקס יתפוצץ בסופו של דבר בקבוצה האנגלית. הכדורגלן יצדיק את עצמו ואתלטיקו מדריד תקבל את הסכום שהיא רוצה. האזהרה ברורה: הגיע הזמן להשתפר. אםאינך מעוניין לשחק תחת צ’ולו’, יש רק דרך אחת: להפוך לשחקן מפתח בלונדון. אין דרך אחרת.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות