כוורת ספורט

.אובמיאנג, מוכן לעשות הכל בכדי לחזור לברצלונה

“תשאר כאן, אל תלךו!”: קבלת הפנים של חבריו לקבוצה לשעבר כשירד לחדר ההלבשה כדי לברך אותם על הניצחון בקלאסיקו האחרון.

פייר אמריק אובמיאנג ניצל את ימי המנוחה שלו בצ’לסי כדי לעצור ליד הקאמפ נואו ולעודד את חבריו לקבוצה לשעבר בקלאסיקו. החלוץ הגבוני ירד לחדר ההלבשה מיד עם סיום המשחק, קיבל את אהבת הקבוצה ובידר את כולם, שחקנים ואנשי צוות כאחד. “הישאר כאן עכשיו! אל תלך!” הייתה אחת הקריאות שהדהדו הכי הרבה בין ארבעת הקירות של הקאמפ נואו.

והשחקן הרים את הכפפה. עד כדי כך הגבוני רוצה לחזור, אובמיאנג מוכן לעשות מאמץ עצום כדי לכפות את עזיבתו את צ’לסי ולחזור הקיץ לברצלונה.

בכל מקרה, הבינלאומי הגבוני כבר יודע ממקור ראשון מה התנאים לחזור למועדון הבלאוגרנה: הוא חייב להצליח לבוא כשחקן חופשי, למרות שנותרה לו עוד שנה אחת עם צ’לסי, והוא גם צריך להתפשר על שכר נמוך בהרבה מזו שגבה בחצי השנה בה היה בישות הקטלאנית.

כרגע המהלך נראה מסובך מכיוון ש ‘הבלוז ‘ לא יסכימו לתת לגבוני לברוח בחינם, במיוחד בהתחשב בכך שהם שילמו 12 מיליון יורו בקיץ שעבר. זה המקום שבו החלוץ יצטרך להשתמש בכל המשאבים וההשפעה שלו כדי לשכנע את הבעלים של המועדון האנגלי שהוא לא מאושר בלונדון. אם אובמיאנג יגרום סוף סוף לצ’לסי לקבל את עזיבתו ללא כל פיצוי כספי, אז חזרתו של החלוץ תהיה אפשרית לחלוטין. למעשה, אסור לשכוח שצ’אבי כבר ניסה את חזרתו בחורף הזה, אבל המהלך לא צלח, שכן לה ליגה לא אפשרה לברצלונה לקבל את השחרור הפדרטיבי פעמיים לאותו שחקן באותה עונה.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
2 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גיא כהן

חבל שלא השאילו אותו. חלוץ מצויין ותיפקד מצויין בבארסה.

בן דור יוסי

היה עוזר להם עם הרוטציה. שחקן טוב עם אופי מצויין. היה בטוח עוזר יותר מטורס שנראה אבוד.