כוורת ספורט

פס”ז ממשיכה בשיחות עם אנגולו קאנטה כאשר צ’לסי מתכוונת להציע לו הארכת חוזה

פאריס סן ז’רמן נשארה בקשר עם נציגיו של קשר צ’לסי אנגולו קאנטה כשהם מחפשים לפתות את הצרפתי בחזרה ל’ליגה 1′, כך נמסר ל ‘90 דקות’. אבל הבלוז בטוחים שהם קרובים להסכמה על הארכה.

החוזה הנוכחי של קאנטה אמור להסתיים בסוף העונה, ולאחר כמה מכשולים ראשוניים במשא ומתן מוקדם, ‘90 דקות’ דיווח בפברואר כי נעשתה פריצת דרך גדולה והסכם על תנאים חדשים קרוב לביצוע.

ידוע כי השחקן בן ה-31 מאושר בלונדון ומעוניין להישאר בעיר הבירה של אנגליה. ולכן, הוא תמיד נתן עדיפות לצ’לסי בכל הנוגע למשא ומתן על עתידו.

עם זאת, בשל הזמן שנותר לחוזה הנוכחי שלו, קאנטה חופשי לדבר עם מועדונים מרחבי אירופה לגבי העברה חופשית אפשרית ומקורות אישרו ל- ‘90 דקות’ שפ.ס.ז’ עדיין לא ויתרה על התקווה לשכנע את הקשר לעזוב את סטמפורד ברידג’.

קבוצת הפאר הצרפתית נשארה בקשר עם נציגיו של קאנטה, אך למרות הלחץ מפ.ס.ז’, צ’לסי בטוחה שהיא תצליח לסכם על הארכה עם הזוכה במונדיאל 2018 בזמן הקרוב, כפי שרוצה המאמן גרהם פוטר.

פוטר דיבר בפתיחות על ההתרגשות שלו לקראת העבודה שלו סוף סוף עם קאנטה, שהיה פצוע כבר מהשבוע השני של העונה אבל מתקרב לחזרה המיוחלת לפעילות.

קאנטה שיחק 60 דקות במשחק ידידות מאחורי דלתות סגורות במהלך פגרת הנבחרות ויכול לחזור לקבוצה הבוגרת כשאסטון וילה תגיע לסטמפורד ברידג’ בשבת.

באשר לפ.ס.ז’, מוליכת ‘ליגה 1’ מוכנה להיפרד מרנאטו סאנצ’ס בקיץ הקרוב,  כשיש הרבה קבוצות בפרמיירליג שחושקות בפורטוגלי הבינלאומי.

אכן, ‘90 דקות’ מבין שאסטון וילה, ליברפול, ניוקאסל, טוטנהאם ווולבס עוקבות אחר המצב, בעוד שהמחזרת לשעבר מילאן מוכנה להצית את העניין שלהם מחדש.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
2 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
מקס

מה יש לו לעשות בפריז? לוותר על הפריימרליג?

גיא כהן

לקבל יותר כסף. אבל זאת תהיה טעות איומה.