כוורת ספורט

נחשף “הריב הסוער” של סאדיו מאנה עם ג’וליאן נגלסמן לפני פיטוריו מבאיירן

נחשפו פרטים על מריבה ענקית בין סאדיו מאנה לג’וליאן נגלסמן לפני פיטוריו של האחרון על ידי באיירן מינכן.

נאגלסמן שוחרר מתפקידו בבאיירן בשבוע שעבר והוחלף במהירות על ידי מנג’ר צ’לסי לשעבר תומאס טוכל בעקבות התבוסה הרת אסון של המועדון לבאייר לברקוזן בבונדסליגה – תבוסה שגרמה לבאיירן להפסיד את המקום הראשון בטבלת הליגה.

סיבה מרכזית לפיטוריו של נגלסמן, כפי שהסביר המנהל הספורטיבי חסן סליחמידזיץ’ בראיון ל- ספורט1 היה גם מספר ‘בעיות משמעת’: “כמובן שהיו בעיות – והיו לנו כמה בעיות משמעת. ג’וליאן נגלסמן הוא מאמן טוב מאוד. אבל היו לנו כמה בעיות”.

כעת הוסר המכסה על חלק מדרמות חדר ההלבשה במהלך כהונתו של המנהל הצעיר באליאנץ ארנה על ידי הבילד כאשר הפרסום מדווח כי נאגלסמן השתתף ב”ריב סוער” עם השחקן המצטיין מאנה לאחר משחק הגומלין בליגת האלופות נגד פאריס סן ז’רמן.

על פי הדיווח, עמדת המאמן התערערה אחרי ויכוח סוער עם מאנה בחדר ההלבשה לאחר שהתקבלה ההחלטה להוריד את הסנגלי לספסל במשחק בליגת האלופות.

אומרים שהמחלוקת הותירה את נגלסמן בתחושה “מאוימת” ובסופו של דבר הוא החזיר את מאנה להרכב הפותח למשחק הבא מול אוגסבורג בבונדסליגה – משחק בו אקס ליברפול בישל שער.

מאנה הצטרף לבאיירן תמורת תשלום של כ-35 מיליון ליש”ט במהלך חלון ההעברות בקיץ 2022 ותרם עד כה שישה שערי ליגה וארבעה בישולים במועדון.

לאחר פיטוריו, נגלסמן נקשר בעיקר לתפקיד הניהולי הפנוי בטוטנהאם.

ב-90 דקות מבינים שהמאמן לשעבר של באיירן יהיה פתוח לתפקיד המאמן בטוטנהאם, שם יחליף את אנטוניו קונטה, אבל יעדיף לחכות לקיץ כדי לקבל החלטה לגבי עתידו.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
2 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן דור יוסי

יתאים לטוטנהם, מאמן התקפי לקבוצה התקפית.

מקס

איך העיתונאים נסחפים. כל שחקן מתבעס שלא נותנים לו לשחק 90 דקות.