כוורת ספורט

העדיפות של צ’אבי היא לחזק את הצד הימני

צ’אבי הרננדס מאוד ברור שאחד מסדר העדיפויות לעונה הבאה הוא לחזק את הצד הימני. משחק הגביע מול ריאל מדריד המחיש שוב את הצורך של הקבוצה להתחזק בשחקן כנף טבעי על האגף הזה, שכן לא רונלד אראוחו ולא ז’ול קונדה מרגישים בנוח במיוחד בעמדה הזו. במהלך הפגישה שערך המאמן, לאחר ההדחה מהגביע, עם הנשיא ג’ואן לאפורטה ושאר המנהלים של אזור הספורט, כשמאטו אלמני בראש, היה ברור הצורך לחפש חיזוק בתפקיד זה. עד כדי כך המועדון יהיה מוכן לעשות מאמץ כלכלי כדי למצוא פתרון שיספק את המאמנים.

השם שעל הפרק והמועמד מספר אחת של ההעדפות במועדון הוא חואן פוית’ הארגנטינאי. עם זאת, ויאריאל לא מתכוונת לתת לשחקן לברוח בקלות: בכל המגעים עם המועדון, התגובה תמיד הייתה זהה, בהתייחסו לסעיף. והנתון לא ממש טריוויאלי: הוא נקבע על 54 מיליון יורו, סכום שברסה רואה כיום כבלתי ניתן להשגה. בכל מקרה, השוק עדיין לא נפתח, ולכן במועדון מצפים שהפוזיציות יתקרבו ככל שיעבור הזמן, עם אפשרות לשלב שחקן בטרייד, להפחתת הסכומים.

המאמנים מחשיבים את פוית’ כפרופיל המגן הימני האידיאלי, שכן יש לו ורסטיליות – הוא שיחק גם כבלם, ויש לו מהירות ויכולת לעלות להתקפה, למרות שזה לא הצד החזק שלו. בכל מקרה, על הפרק עומדות גם חלופות אחרות כמו דיוגו דאלוט של יונייטד, בנג’מין פווארד של באיירן או תומאס מונייר של בורוסיה דורטמונד, בין היתר. מי שנפסל לחלוטין הם ארנאו מרטינס, שיש לו הסכם מראש עם אתלטיקו, וג’ואאו קנסלו, בשל דרישותיו הכלכליות הגבוהות והתווית כשחקן שנוי במחלוקת.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
4 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גרינברג אריה

הבעיה של בארסה זה פציעות. אולי שיחשבו על החלפת צוות מאמני הכושר ורופאים. המשחק האחרון היה פשוט פאניקה. ריאל הייתה גדולה עליה בכל פרמטר.

מקס

צודק, חצי קבוצה פצועה באופן קבוע.

מקס

דחוף למכור את טורס, גארסיה, רוברטו,פאטי. פשוט לא ברמה המצופת משחקנים במעמד כזה. ואת אובימיאנג לא היו צריכים לשחרר.

Active

דחוף מגן ימני וקיצוני שמאל. השאלה אם יהיו שחקנים פנויים בחינם בחלון הבא. עדיין צריכים לקצץ 200 מליון.