Astra Zeneca חיסוני
Astra Zeneca חיסוני
כוורת עולמית

“אנחנו לא מתנגדי חיסונים,איבדנו את יקירינו”: אלמן מגישת ה-BBC שמתה מסיבוכי חיסון הקורונה פותח בהליך משפטי

אלמן של מגישת BBC שנפטרה מסיבוכי חיסוני הקורונה פתחה בהליכים משפטיים נגד ענקית התרופות אסטרהזניקה בשם 75 אנשים ש”קרוביהם מתו או סבלו מפציעות הקשורות לחיסון”. אשתו, ליסה שו בת 44, מתה מ”טרומבוציטופניה הנגרמת על ידי חיסון” במאי 2021, כשבוע לאחר שקיבלה את החיסון הראשון שלה בקוביד. היא עבדה ברדיו BBC ניוקאסל.

על פי הדיווחים, עורכי דינו של בעלה, גארת איב, שלחו בשנה שעברה מכתבי פרוטוקול לפני הפעולה לאסטרהזניקה בשמם של כמעט 75 אנשים שטוענים שקרוביהם מתו או סבלו מפציעות הקשורות לחיסון.

על פי הדיווחים, בעלה, גארת’ איב, ניסה במשך שנתיים לגרום לממשלה, לחברי פרלמנט ולשלושה ראשי ממשלה להתייחס למה שקרה לליסה, וכעת הוא מרגיש ש”אין לו ברירה” אלא לנקוט צעדים משפטיים. איב, שהתחסן בעצמו, אומר שהתביעה אינה נוגעת ל”שאלה אם מישהו מתנגד חיסונים”, אלא לאלה שאיבדו את יקיריהם ו”גרמו להם להרגיש שזה סוד מלוכלך”. “זה לא קשור לקוביד, זה לא קשור לכמה חיים החיסון של קוביד הציל, זה קשור למה שהחיסון הזה עשה לליסה ולמשפחות אחרות”, אמר ל-BBC.

תמונה מחשבון הטוויטר של בני הזוג

גארת’ איב אומר כי “אין לו ברירה” אלא לנקוט בצעדים משפטיים נגד אסטרהזניקה לאחר שאשתו, מגישת רדיו ניוקאסל של ה-BBC ליסה שו, מתה מסיבוכי חיסוני הקורונה

איב אמר כי ביקש לנקוט צעדים משפטיים לאחר שנתיים של ניסיונות כושלים ליצור קשר עם גורמים רשמיים, בטענה שאף אחד לא “יצר איתנו קשר או יצר איתנו קשר כלל”. הוא שב והדגיש כי הוא והתובעים האחרים “אינם מפיצים תיאוריות קונספירציה”, אלא בני משפחה שאיבדו מישהו בגלל החיסון. “הדברים האלה קרו ליותר מדי אנשים וגורמים לנו להרגיש שזה סוד מלוכלך, שאנחנו מדברים על משהו שאנחנו לא צריכים לדבר עליו”. אביו של אחד מהם אמר כי התביעה נועדה למשוך תשומת לב ל”מה שהחיסון הזה עשה לליסה ולמשפחות אחרות”. הוא הוסיף כי נקבע שמותה של אשתו “נגרם על ידי חיסון הקורונה של אסטרהזניקה”.

איב אמר כי הוא מחפש “איזושהי הכרה או הכרה בכך שמקרי המוות האלה התרחשו”. הוא גם ציין כי התלונה אינה נוגעת לפיצוי כספי משום ששום סכום כסף “לא יחזיר את אמא של הבן שלי”.

על המשתף

רן מיכאלי

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
4 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן דור יוסי

לצערי הצליחו לדחוף לי 2 חיסונים הנבלות. פשוט עצוב כל המקרים שמסתיימים במוות.

מיכל זייסמן

מתי בישראל יתחילו לפצות את הנפגעים?

יהודיה

מתנגדת חיסונים גאה! כשהחברה מכריחה את העובדים להתחסן בכפיה זה גובל בפשע. שישלמו עד הדולר האחרון.

גרינברג אריה

לא נעים.