כוורת עולמית

וידאו: נמר תוקף אנשים באזור DHA באיסלמבאד, פקיסטן

סרטון של נמר משתולל ותוקף דיירים באגודת הדיור DHA של איסלמבאד בפקיסטן הפך ויראלי. אנשים נבהלו בשל נוכחותה של החיה שנראתה באזורים שונים. בתגובה, אזרחים רבים בחרו להישאר בדירה בכדי להגן על עצמם.

סרטון של נמר תוקף בחופשיות אזרחים של DHA איסלמבאד הופך לוויראלי המשטרה גם אישרה כי שוטרת חיות בר הותקפה על ידי הנמר, כך דווח ב-Geo News. “היא שרדה רק משום שלבשה מעיל מגן”, אמרו הרשויות.

במאמץ ללכוד את הנמר, נפצעו שלושה פקחי חיות בר בעת שניסו להציב מלכודות. עם זאת, למרות מאמציהם, הנמר הצליח לקרוע את הרשת פעמיים ולברוח. ברגע שהתפרסמה השמועה על הנמר, פקידי ממשלה מיהרו לגייס צוותי חירום כדי לטפל במצב. החיה חיפשה מקלט בבניין שעדיין נבנה, מה שהקשה על הרשויות לקחת אותה להסגר.

צוותי החילוץ נאלצו להמתין מחוץ לבניין ולגבש תוכנית ללכוד את הנמר בבטחה מבלי לגרום נזק לאיש. פועלי הבניין הופתעו כשראו את הנמר ונמלטו במהירות לגג כדי להימנע מהתקפה אפשרית. האירוע תועד בווידיאו על ידי עוברי אורח והפך פופולרי ברשתות החברתיות.

התקרית מעלה חששות בדבר אמצעים ללכידת בעלי חיים באזור פקחי חיות הבר עדיין מנסים ללכוד את החיה. המועצה לניהול חיות הבר המליצה לתושבים להיזהר ולהגביל את תנועתם, והודעות נמסרו באמצעות מסגדים מקומיים. אירוע זה עורר חששות בדבר נאותותם של אמצעי פיקוח על בעלי חיים באזור, במיוחד בשכונות מגורים, שבהן עלולות להיות לתקריות כאלה השלכות הרסניות. מומחים לחיות בר התייעצו כדי לספק תובנות לגבי התנהגות הנמרים ולהמליץ על אמצעים מתאימים להגנה הן על בעלי החיים והן על האזרחים. התקרית הדגישה את חשיבותם של אמצעים טובים יותר לפיקוח על בעלי חיים ואת הצורך להעריך ולכבד חיות בר.

בשנה שעברה נכנסו שלושה נמרים לאזור גבעות מרגאלה באיסלמבאד וקבוצה של שוטרים ממשטרת בירת איסלמבאד נשלחה למקום.

על המשתף

יריב דולב

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
4 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן דור יוסי

הולי שיט!

עוגיה

מה זה אלוהים ישמור. כמעט אכל אותה איזה נס.

גיא כהן

זה היה ממש קרוב, איזה לחץ!

Aron Kovalski

פסיכי לחלוטין, מזל שאין נמרים בחולון 🙂