כוורת עולמית

פיצוץ ושריפה “מחרידים” הרגו 18,000 בקר בטקסס

פיצוץ “מחריד” ושריפה בחוות חלב במדינת טקסס שבדרום ארה”ב הרגו כ-18,000 ראשי בקר ופצעו עובד חקלאי אחד, כך מסרו הרשויות ביום חמישי. “זו הייתה שריפת האסם הקטלנית ביותר עבור בקר בהיסטוריה של טקסס והחקירה והניקוי עשויים להימשך זמן מה”, אמר נציב החקלאות של טקסס, סיד מילר. הפיצוץ והאש קרעו את חוות החלב סאות’פורק ליד העיירה דימיט בטקסס פאנהנדל ביום שני בלילה.

כבאים ושוטרים מיהרו למקום ו”קבעו שאדם אחד לכוד בפנים”, מסר משרד השריף של מחוז קסטרו בפייסבוק. האדם חולץ והוטס לבית חולים בלובוק, כך נמסר. סיבת הפיצוץ והשריפה לא הייתה ברורה מיד, אמר מילר, שתיאר זאת כ”אירוע מחריד”. “ברגע שנדע את הסיבה ואת העובדות סביב הטרגדיה הזו, נוודא שהציבור מעודכן באופן מלא – כך שניתן יהיה למנוע טרגדיות כאלה בעתיד”, אמר. השריף של מחוז קסטרו, סאל ריברה, אמר לשלוחת CBS באמרילו כי ייתכן שמערכת להסרת זבל מהאסמים “התחממה יתר על המידה”.

הוא אמר כי ייתכן שמתאן “התלקח ואז התפשט עם הפיצוץ והאש”, והוסיף כי חקירה תצטרך לקבוע את הסיבה המדויקת. “חוות חייבות לעשות יותר כדי להגן על בעלי חיים על ידי אימוץ אמצעי בטיחות אש הגיוניים”, צייץ המכון לרווחת בעלי חיים, אחד מארגוני הצדקה הוותיקים ביותר בארה”ב, בהתייחסו לטרגדיה בטקסס.

על המשתף

יריב דולב

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
2 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גרינברג אריה

איזה סרט רע. מספר בלתי נתפס..איך מגיעים למצב כזה? שואל ברצינות.,

גיא כהן

מחריד!