אמיר מכה מבקש להעריך את איכות שירותי התחבורה הניתנים לעולי הרגל
כוורת העולם הערבי

אמיר מכה מבקש להעריך את איכות שירותי התחבורה הניתנים לעולי הרגל

דיווח בעיתון הסעודי

ריאדהנסיך חאלד אל-פייסל, אמיר מכה ויועץ האפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים ויו”ר הרשות העליונה לניטור הובלת עולי הרגל של חג’ג’ ועומרה, פרסם הנחיות להערכה מדוקדקת של איכות שירותי התחבורה הניתנים לעולי הרגל. ומתפללים אל המסגד הגדול וממנו.

האמיר הטיל על אוניברסיטת אום אל-קוראה, המיוצגת על ידי האפוטרופוס של מכון שני המסגדים הקדושים לחקר החאג’ והאומרה, לערוך את המחקר לגבי הערכה זו לאחר ניטור ורישום תצפיות בשטח.

ד”ר עדנאן אל-שחרני, דיקן המכון, אמר כי צוות המחקר עובד על מדידת זמני הנסיעה של כ-650 אוטובוסים בארבעת הנתיבים אל המסגד הגדול וממנו במהלך תקופת הפעילות בחודש הרמדאן הקדוש. זאת באמצעות קריאות של זמן הנסיעה באוטובוס מהתחנה ועד סוף המסילה, וכן את היחס בין מספר הנוסעים ליכולת התפעולית של כל אוטובוס, והזמן הנמשך מהעלייה הראשונה של הנוסע ועד לאוטובוס. מהלכים.

אל-שחרני ציין כי צוות המחקר עובד גם על מדידת הזמן שלוקח מהאוטובוס הראשון לתנועה והאוטובוס הבא לעצור באזור האיסוף, וכן על מעקב אחר יחס האוטובוסים בתחנה ליכולת התפעולית שלה. , נוכחות נהגים ומפקחי תפעול בתחנה וזמינות שירותי השירות בתחנה.

אל-שחרני אמר כי תוצאות הנתונים, שנאספו מנקודת מבט מדעית, יוגשו לרשויות הרלוונטיות בבקשתה לשפר עוד יותר את שירותי התחבורה המוענקים לאורחי האל. הוא הדגיש את חשיבות תפקידו של המכון בלימוד צורכי עולי הרגל, והבטחת איכות השירותים הניתנים להם בעונות החג’ והאומרה.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות