כוורת ספורט

טיאגו סילבה תוקף את הבעלים טוד בוהלי וצ’לסי לאחר ההדחה מליגת האלופות

טיאגו סילבה תקף את הבעלים של צ’לסי על כך שהחתימו יותר מדי שחקנים במהלך חלון ההעברות האחרון של ינואר.

הבלם פתח בשתי ההפסדים 2-0 של הכחולים לריאל מדריד ברבע גמר ליגת האלופות במהלך השבוע האחרון, והיה קבוע בקבוצה שמתקשה למצוא כל סוג של צורה מאז לקחה שהבעלות החדשה לקחה את המועדון.

התצוגות הנוראיות של צ’לסי, במיוחד בפרמיירליג, גרמו לאחרונה לגרהם פוטר לאבד את עבודתו ומוחלף על ידי פרנק למפארד עד סוף עונת 2022/23. מינויו של למפארד לא עשה הרבה כדי לתקן את הבעיות של המועדון, מכיוון שהם הפסידו כל משחק שתחת אחריותו עד היום.

כשדיבר אחרי התבוסה האחרונה ל ‘לבין ספורט’, סילבה היה להוט להצביע על הטעויות שעשו קבוצות הבעלים החדשות בראשות טוד בוהלי מאז שהשתלטו עליה. בוהלי ושות’ הוציאו כמעט 500 מיליון ליש”ט על שחקנים חדשים ב-12 החודשים האחרונים, מה שהוביל ליצירת קבוצה די נפוחה בסטמפורד ברידג’.

הוא אמר: “אני חושב שהצעד הראשון נעשה, צעד לא נכון, אבל הוא נעשה. אנחנו לא יכולים להאשים את המנהלים אם לא ניקח אחריות. זו תקופה קשה למועדון, עם הרבה חוסר החלטיות.

“החלפת בעלות, שחקנים חדשים שהגיעו – היינו צריכים להגדיל את חדר ההלבשה כי הוא לא התאים לגודל הסגל.

“נקודה חיובית היא שיש שחקנים מדהימים בהרכב, אבל מצד שני תמיד יש שחקנים שלא יהיו מרוצים. תמיד יהיה מישהו כועס כי לא כולם יכולים לשחק. המאמן יכול לבחור רק 11 מסגל של 30 ומשהו – זה קשה.

“חלקם לא יכולים להיכנס לסגל, החתמנו ​​שמונה בינואר, אנחנו צריכים לעצור ולהציב אסטרטגיה חדשה, אחרת בעונה הבאה נחזור על אותן טעויות”.

צ’לסי תחפש לחזור סוף סוף למסלול הניצחונות כשהיא תתמודד מול ברנטפורד ביום רביעי הבא.

על המשתף

beeBuzz

5 1 הצבעה
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
יריב דולב

נפלו על בעלים ליצן. במקום להחתים את אנריקה שבוע שעבר החתים את למפארד.