כוורת ספורט

מנצ’סטר סיטי קבעה את תג המחיר של ברנרדו סילבה כשברצלונה ופ.ס.ז’ מביעות בו עניין בחלון העברות הקיץ

מנצ’סטר סיטי לא תעמוד בדרכו של ברנרדו סילבה אם הוא יתעקש לעזוב הקיץ, אבל הם ידרשו בתמורה את מלוא הערך שלו,  כך ‘90 דקות’ מבין.

סילבה היה להוט לעזוב את סיטי בקיץ שעבר לברצלונה, אבל המועדון עמד איתן ואמר לפורטוגלי הבינלאומי שלא יורשה לעזוב העונה.

ברצלונה גיששה גם בינואר, אבל שוב סיטי התעקשה שהוא יישאר חלק מהסגל שלה לפחות עד הקיץ. כעת, הקטאלונים מוכנים לחזור לקראת העונה הבאה כדי לנסות להשיג את סילבה פעם נוספת – אם ידחוף בעצמו למהלך כצפוי.

פפ גווארדיולה מזמן הבהיר לכל שחקניו שהוא לא רוצה שאף אחד יישאר אם הוא לא רוצה לשחק במועדון, לא משנה מי הם. סיטי הראתה שבשנים האחרונות היא מאפשרת לאנשים כמו לירוי סאנה, אולכסנדר זינצ’נקו וגבריאל ז’סוס לעזוב את המועדון.

גורמים בסיטי מתעקשים שאותו הדבר יהיה נכון לגבי סילבה, למרות חשיבותו לקבוצה – אם הוא רוצה לעזוב, הוא יכול. אבל כוכב מונאקו לשעבר תחת חוזה עד 2025 וכל מועדון שירצה אותו יצטרך לשלם את שווי השוק שלו, אשר ‘90 דקות’ מבינים שזה כנראה בסביבות 75 מיליון ליש”ט.

פריס סן ז’רמן מעריכים מאוד את סילבה ומוכנים לעשות מהלך. עם זאת ברור שאם הוא כן יחליט לעזוב את אצטדיון אתיחאד, הוא פוזל רק למועדון אחד וזה ברצלונה.

עם זאת, ברצלונה מסתכלת על עוד שחקנים מלבד סילבה. הם מעוניינים במספר שחקנים בקיץ הזה, כולל קשר סיטי אילקאי גונודגאן, שיש לו יתרון נוסף שהוא זמין כשחקן חופשי אם חוזהו יסתיים – ‘90 דקות’ כבר דיווח כי ההסכם קרוב למרות שסיטי מחזיקה בתקווה שניתן יהיה להגיע איתו להסכמה על חוזה חדש.

אבל למרות הרצון להחתים את גונדואן וסילבה, הרכש שנמצא בעדיפות ראשונה אצל ברצלונה הוא עדיין ליונל מסי. הם עובדים קשה כדי להרכיב עסקה, שאותה צריך גם לאשר על ידי לה ליגה, שסירבה לעשות זאת עם חוזים קודמים עבור אנשים כמו גאבי ורונלד אראוחו.

ברצלונה בטוחה בהשלמת העסקה עם מסי, כמו גם לפתור בעיות אחרות. אבל, כדי להשיג עסקה עבור סילבה, הם יצטרכו לגייס כספים. זה אומר מכירות של שחקנים ולמרות שהם יכלו להרוויח כסף על פרנקי דה יונג ואוסמן דמבלה, זה מדגיש שמעבר של סילבה יהיה קשה לבצע לאור הנסיבות.

מובן שאם ברצלונה לא תוכל לעמוד בתנאים, סילבה לא ידחוף לעזוב את סיטי ויישאר במנצ’סטר. ואכן, גם מקורות בסיטי לא שללו לקשור אותו לחוזה חדש, אם המעבר לקאמפ נואו לא יתממש.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
3 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גרינברג אריה

עם תג מחיר כזה בארסה לא יכולה להרשות לעצמה. חבל, כתוב לו על המצח בארסה.

מצפן

צודק אחי, מתאים כמו כפפה לסגנון שלהם. עדיך שיתמקדו בו ולא במסי לדעתי.

בן דור יוסי

אם הוא לא עובר לבארסה שישאר בסיטי.