כוורת עולמית

7 גופות נמצאו באוקלהומה בחיפוש אחר בני נוער נעדרים

עבריין מין מורשע באוקלהומה ירה והרג שישה אנשים – כולל את אשתו ושלושת ילדיה – לפני שהתאבד, אישרה המשטרה ביום רביעי. הפרטים מגיעים לאחר שג’סי מקפאדן בן ה-39 וגופותיהם של שבעה אחרים נמצאו בנכס כפרי ליד הנריאטה, אוקלהומה – כ-90 מייל מזרחית לאוקלהומה סיטי ביום שני.

ג’סי מקפאדן בן ה-39

מפקד משטרת אוקמולג’י, ג’ו פרנטיס, אמר כי הקורבנות נורו פעם אחת עד שלוש פעמים בראש.

הקורבנות היו אשתו בת ה-35 של מקפאדן, הולי גאס, ושלושת ילדיה, ריילי אליזבת אלן, בת 17; מייקל ג’יימס מאיו, בן 15; וטיפני דור גוסס, בת 13. שתי נערות בריטני ברואר, בת 16 ואיבי וובסטר, בת 14, שביקרו את המשפחה בסוף השבוע, נמצאו גם הן מתות

משמאל, טיפאני גאס, מייקל מאיו ורילי אליזבת אלן, שלושה מתוך שבעה אנשים שנמצאו מתים . (באדיבות ג’נט מאיו דרך AP)

המשטרה מצאה את הגופות תוך כדי חיפוש אחר מקפאדן לאחר שלא הופיע למשפט ביום שני במחוז מוסקוגי.

מקפאדן נידון ב-2003 ל-20 שנה בגין אונס מדרגה ראשונה של ילד בן 17. הוא שוחרר שלוש שנים מוקדם למרות שהוא עומד בפני אישומים חדשים של שימוש בטלפון סלולרי ב-2016 כדי להחליף תמונות עירום עם ילדה בת 16.

כעת בני משפחה של הקורבנות תוהים מדוע מקפאדן – למרות העומד בפני אישומים חדשים שהיו עלולים להחזיר אותו לכלא – שוחרר לאחר שריצה רק 16 שנים ותשעה חודשים ממאסרו המקורי של 20 שנה. מחלקת התיקונים של אוקלהומה לא הגיבה לבקשת פוקס ניוז להגיב בנושא.

רישומי בית המשפט מראים שמקפאדן הואשם בפשעים החדשים ב-2017 לאחר שקרוב משפחתה של הצעירה התריע בפני הרשויות.

שוחרר לחופשי באוקטובר 2020, הוא נעצר בחודש הבא ולאחר מכן שוחרר בערבות של 25,000 דולר עד למשפט, שנדחה שוב ושוב, בין השאר בגלל מגיפת COVID-19.

הודעות טקסט מבשרות רעות שהגיעו לידי KOKI מציגות את מקפאדן שמאשים את המאשימה שלו – כיום אישה בת 23 – בכך שסיים את “חייו הגדולים” ואמר שהוא נחוש לא ללכת לכלא.

“עכשיו הכל נעלם,” הוא שלח הודעה. “אמרתי לך שאני לא אחזור.” הוא הוסיף: “הכל תלוי בך על המשך כך”.

משפחות הקורבנות תוהות מדוע ג’סי מקפאדן, אנס מורשע, שוחרר מוקדם מעונשו של 20 שנים בכלא

מקפאדן התחתן עם Guess במאי 2022; מה שהיא ידעה על העבר שלו לא ברור. אמה, ג’נט מאיו, אמרה שהמשפחה לא למדה על ההיסטוריה הפלילית של חתנה עד לפני כמה חודשים. “הוא שיקר לבת שלי, והוא שכנע אותה שהכל רק טעות ענקית”, אמר מאיו ל-Associated Press. “הוא היה מאוד זניח, בדרך כלל מאוד שקט, אבל הוא שמר על הבת שלי והילדים בעצם במנעול ומפתח. הוא היה צריך לדעת איפה הם נמצאים כל הזמן, מה שהעלה דגלים אדומים”.

על המשתף

עוגיה

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות