פפ גווארדיולה חושף כיצד סיטי צריכה להשתפר לקראת המשחק השני של חצי גמר ליגת האלופות
כוורת ספורט

פפ גווארדיולה חושף כיצד סיטי צריכה להשתפר לקראת המשחק השני של חצי גמר ליגת האלופות

פפ גווארדיולה היה נראה סחוט לאחר שראה את קבוצתו במנצ’סטר סיטי מוציאה תיקו 1-1 בחוץ מול מחזיקת ליגת האלופות ריאל מדריד במשחק הראשון של חצי הגמר ביום שלישי, והצהיר שקבוצתו צריכה ללמוד “להגן טוב יותר ולתקוף טוב יותר”.

קווין דה ברוינה ביטל את שער הפתיחה המרהיב של ויניסיוס ג’וניור עם טיל הרסני משלו באמצע המחצית השנייה. סיטי פתחה טוב יותר אבל אדוארדו קמבינגה השתחרר מהלחץ של האורחים לפני שמסר את הכדור לויניסיוס שכבש.

לאחר פתיחה מינימליסטית של 45 דקות, מדריד שיחקה פתוח יותר לאחר ההפסקה, וליטפה את הכדור מסביב רק כדי שדה ברוינה יפלט את עליית המארחים. שתי הקבוצות מתכנסות למשחק השני באתיחאד ביום רביעי ה-17 במאי.

גווארדיולה סיכם בתמציתיות את התחרות בשורה אחת כשדיבר אל BT ספורט: “כשהיינו טובים יותר הם הבקיעו, כשהם היו טובים יותר אנחנו הבקענו.”

המאמן הקטלוני המשיך: “זה היה משחק צמוד מאוד, חצי גמר ברנבאו תמיד קשה. היו לנו רגעים טובים אבל לפעמים היה קשה עם האיכות שיש להם עם הכדור. אבל כן, 1-1, זה גמר ביום רביעי הבא עם האנשים שלנו בשבוע הבא”.

“אנחנו התחלנו ממש טוב גם במחצית השנייה”, התעקש גווארדיולה. “חמש, עשר דקות, ואז אחרי שהם השתלטו על המשחק, לא יכולנו לסבול את זה. הם עושים הרבה מסירות, הם שמו הרבה שחקנים בצד שמאל, הם ממש ממש טובים שם. אבל אחרי שעשינו שער פנטסטי של קווין היו לנו כמה רגעים טובים. ואז בסוף היה להם גם כמה הזדמנויות. זה היה משחק צמוד מאוד”.

החבורה של קרלו אנצ’לוטי התקשתה להישאר עם ברצלונה במירוץ לאליפות, אך נותרה כוח שיש להתחשב בו בתחרות שבה ריאל מדריד זכתה בשיא 14 פעמים. “זה כל כך תובעני,” פרץ גווארדיולה.

“הם כל כך טובים, יש להם ניסיון ואיכות. אבל עכשיו אנחנו נוסעים למנצ’סטר ונראה מה אנחנו יכולים לעשות טוב יותר. כשאתה משחק משחקים כאלה כמו פלייאוף, אז במשחק השני אתה לומד הרבה מהראשון, אני מקווה שנוכל ללמוד להגן טוב יותר ולתקוף טוב יותר”.

על המשתף

beeBuzz

1 1 הצבעה
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות