כוורת ספורט

כריסטוף גאלטייה שולח הודעה לאוהדי פ.ס.ז’ לאחר קריאות הבוז לליונל מסי

מנג’ר פריס סן ז’רמן, כריסטוף גאלטייה, שיבח את האוהדים שניסו להשתיק את קריאות הבוז שהופנו לליונל מסי במהלך ניצחון 5-0 בשבת על אז’צ’יו.

מסי צפוי לעזוב את פריז בקיץ והוא נרדף בכבדות על ידי קבוצתו לשעבר ברצלונה, מה שהוביל לאיבה מצד האוהדים הרבה לפני שהוא נענש על ידי פס”ז על טיול לא מורשה לסעודיה בתחילת החודש.

ניתן היה לשמוע חלק מהקהל בפארק דה פראנס משמיע שריקות בוז למסי בכל נגיעה בכדור בשבת, אבל גאלטייה העדיף להתמקד באלה שניסו לשבח את תרומתו של הארגנטינאי.

“כן, היו כמה שריקות כשליאו נגע בכדור”, אמר גלטייר לאחר המשחק. “אבל מהר מאוד, חלק גדול מהאצטדיון דאג לכסות את השריקות האלה בעידוד ומחיאות כפיים.

“מה שאני זוכר זה שליאו המשיך לשחק את המשחק שלו בהיותו מאוד מרוכז ומעורב, תמיד עם הרצון הזה להיות האנימטור בתוכנית ההתקפה כדי לאפשר לקבוצה לשחק טוב וליצור מצבים.

“הוא רגיל לזה… הקריירה שלו הובילה אותו לסיטואציות קשות לפעמים. אבל אני חוזר על זה שוב, השריקות האלו היו, אבל גם היה עידוד ומחיאות הכפיים בכל פעם שהוא הצליח במחווה טכנית”.

גם חברי הקבוצה רנאטו סאנצ’ס ודנילו פריירה ניצלו את ההזדמנות כדי לדון בשריקות הבוז לאחר המשחק, והודו שהם נאבקו באווירה בשבת.

“אני לא יודע, זה מצב קצת מוזר. זה קשה למסי, לקבוצה ולמועדון”, פתח סאנצ’ס.

“זה מסובך לכולם אבל במיוחד עבור מסי כי אף שחקן לא אוהב להיות ברגע כזה. אבל זה מצב שאנחנו לא יכולים לשלוט בו. זה קשה לו”.

דנילו הוסיף ל- Canal+: “זה קשה כי אנחנו רואים ששורקים לחברים לקבוצה ; זה כואב. הוא חבר לקבוצה וכולנו ביחד. אם רוצים לשרוק, זה כאילו שרקו לכל הקבוצה. אבל זה בסדר; אנחנו ממשיכים, יש לנו אליפות שאנחנו חייבים לזכות בה וזה מה שחשוב”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן דור יוסי

אין לו מה לחפש בליגת הפח הצרפתית. צריך להיות שונא כדורגל אם אתה שורק בוז לשחקן כמו מסי. בושה