כוורת ספורט

ברצלונה מגיבה להעברה של ליונל מסי

ברצלונה פרסמה הודעה בתגובה לאגדת הקאמפ נואו ליונל מסי שבחר לא לחזור למועדון נעוריו הקיץ, במקום זאת בחר להצטרף לאינטר מיאמי ב-MLS.

מסי הודיע ​​בפומבי על החלטתו לעבור למיאמי בראיון לשני עיתונים מברצלונה ביום רביעי בלילה.

בתהליך לקחת את הקריירה שלו ליבשת חדשה לגמרי, הוא דחה את ההתעניינות של קבוצתו לשעבר. מסי עצמו הודה שהוא ממש מעוניין לחזור לברצלונה, אבל לא היה מוכן לחזור על חוסר הוודאות שאפף את העזיבה שלו ב-2021.

בהצהרה שלו, נראה שהמועדון גם הציג גרסה מעט שונה של האירועים של מה שקרה. מסי עצמו טען שהמשא ומתן מעולם לא הגיע עד להצגת הצעת חוזה רשמית על ידי ברצלונה, וזו הייתה חלק מהסיבה שהוא חיפש מקום אחר.

ברצלונה רמזה שהסיבות שלו לדחיית החזרה היו שונות.

“ביום שני, 5 ביוני, חורחה מסי, אביו ונציגו של השחקן, הודיע ​​לנשיא המועדון ג’ואן לאפורטה על החלטתו של השחקן להצטרף לאינטר מיאמי, למרות שהוצגה לו הצעה מבארסה, בהתחשב ברצונם המשותף של ליונל מסי ושל ברצלונה שמסי ילבש שוב בלאוגרנה”, נכתב בהודעת ברצלונה.

“הנשיא לאפורטה הבין וכיבד את ההחלטה של ​​מסי לרצות להתחרות בליגה עם פחות דרישות, רחוק יותר מאור הזרקורים ומהלחץ שהוא נתון לו בשנים האחרונות. גם ג’ואן לאפורטה וגם חורחה מסי הסכימו לעבוד יחד כדי לקדם מחווה ראויה של אוהדי בארסה כדי להוקיר לכדורגלן שהיה ותמיד יהיה אהוב על בארסה”.

נראה שהחלק האחרון מתייחס לעזיבתו של מסי לפריז סן ז’רמן לפני שנתיים, בזמן שהוא לא יכול היה לקבל פרידה ראויה, הן בגלל הציפייה שהוא יישאר והן בגלל שהאוהדים לא יוכלו להגיע למשחקים עקב מגבלות הקורונה.

על המשתף

beeBuzz

5 1 הצבעה
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גרינברג אריה

הלאפורטה הזה פשוט נשיא עלוב, יותר נכון הבהירו לו בעדינות.. שוב,שהוא לא בתוכנית.