כוורת העולם הערבי

ערב הסעודית משתתפת במפגש ה-67 של CSW67

ריאד – ערב הסעודית משתתפת במושב ה-67 של הוועדה למעמד האישה (CSW67), המתקיים בניו יורק בין ה-6 ל-17 במרץ 2023.

בראש המשלחת הסעודית עומד המזכיר הכללי של המועצה לענייני משפחה מימונה בינת ח’ליל אל ח’ליל. הצוות ידון בנושא “חדשנות, שינוי טכנולוגי וחינוך בעידן הדיגיטלי להשגת שוויון והעצמת כל הנשים והבנות”.

הצוות יסקור את נושא המפגש ה-62 “אתגרים והזדמנויות בהשגת שוויון מגדרי והעצמת נשים ונערות כפריות”.

המשלחת כוללת את ד”ר לאנה בינת סעיד, ואל-ענוד אל-חניווי, כנציגי המועצה לענייני משפחה; שורוק אל-קוואי, נציג משרד החוץ; היועצת ד”ר מהא אלדאחי, נציגת המשרד לאיכות הסביבה, המים והחקלאות וד”ר חיה אלמקושי, כנציגת הרשות הלאומית לאבטחת סייבר.

עוד במשלחת נמצאים פרח אבא אל-חייל, כנציגת משרד התקשורת וטכנולוגיית המידע; ד”ר פטימה באתמן, כנציגת המגזר ללא מטרות רווח; ודוהא בדאיווי, כנציגת בני הנוער מפרויקט סלאם לתקשורת תרבות.

השתתפותה של המשלחת במפגשי CSW67 מאשרת את מעמדה ותפקידה המוביל של הממלכה בחדשנות וטכנולוגיה ואת מחויבותה להשגת שוויון משלים ולהבטחת הזדמנויות שוות לתרומתם לתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

כמו כן, הוא סקר את המאמצים וההישגים הלאומיים החלוציים והאיכותיים במגזר זה, ובעיקר הדגיש את היוזמה להעצמת נשים בתקשורת וטכנולוגיית מידע, את היוזמה הבינלאומית של יורש העצר להעצמת נשים באבטחת סייבר, ואת המאמצים של המגזר ללא מטרות רווח בתחומים. של שינוי טכנולוגי.

זאת בנוסף לבחינת חבילת היוזמות והתכניות שהשיקה סעודיה כדי להגביר את תרומת הנשים לפיתוח הכפר בהקשר של דיון במה שהשיגו מדינות בנוגע למפגש ה-62 של 2018.

השתתפות הקהילה הבינלאומית בעיצומה נעשתה בנושא הדיון לשנה זו: חדשנות ושינוי טכנולוגי.

ד”ר אל חליל הסביר כי הפורום הבינלאומי הזה הוא הזדמנות לסקור את ההישגים שהושגו בתחום העצמת נשים בסעודיה בהקשר של יעדי הפיתוח בר-קיימא וחזון הממלכה 2030.

היא ציינה כי המשלחת המשתתפת של הממלכה תדגיש את תפקידן של יוזמות הממלכה בשיפור ההזדמנויות של נשים והשתתפותן הפעילה בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית ברמה המקומית והבינלאומית, הנובעים מאמונה הנחרצת של הממלכה בחשיבות העצמת נשים כל השדות. ± ספא

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות