איך לצפות בנקודות השיא של ליגת העל ללא משחק היום
כוורת ספורט

איך לצפות בנקודות השיא של ליגת העל ללא משחק היום

משחק היום כפי שאנו מכירים אותו לא ישודר במוצאי שבת, אבל יש עוד המון מקומות שבהם תוכלו לצפות בנקודות השיא של ליגת העל.

תוכנית ה-BBC, ששודרה לראשונה ב-1964, הייתה זה מכבר המקור לנקודות השיא של משחקי הליגה הבכירה בבריטניה.

אבל כשהמגיש גארי לינקר והפרשנים איאן רייט ואלן שירר מחוץ לתמונה בגלל עמדת חוסר פניות ה-BBC, המעריצים מחפשים במקומות אחרים את תיקון השיא שלהם. להלן החלופות ל-MOTD.

משחק היום ישודר במוצאי שבת, אבל לא יוצגו בו מומחים באולפן, הפרשנים הרגילים או ראיונות עם שחקנים, שיציג רק את נקודות השיא של המשחקים.

הסיבה לכך היא שהמאגר של המגישים והפרשנים של MOTD של ה-BBC סירבו כולם לעבוד על התוכנית במפגן סולידריות עם גארי לינקר.

המארח הוותיק הכעיס את הממשלה השמרנית ואת תומכיה כשמתח ביקורת על מדיניות המקלט החדשה שלהם בטוויטר מוקדם יותר השבוע, ואמר כי השפה בה דומה ל”זו ששימשה את גרמניה בשנות ה-30″.

קרא את הבא

ביום שישי אחר הצהריים הוכרז שהוא “יתרחק” מתפקידיו עד שיושג הסכמה על השימוש במדיה החברתית, אך עד מהרה התברר באמצעות מספר מקורות שהוא לא רצה לעשות זאת, כשהוא נאלץ לעזוב.

רשת השידור טוענת כי נקטה פעולה כזו כדי להבטיח שהיא תישאר חסרת פניות פוליטית, אך כל מה שהצעד עשה הביא לסימן שאלה את חוסר פניות כביכול, כשמגישי BBC אחרים לא קיבלו השלכות על הצהרת דעות שמרניות בעבר ובעלי תפקידים גבוהים יותר היו קשורים מאוד מפלגת הטורי.

מבחינת התאמה של היום, התכנון היה לשדר את התוכנית כרגיל כשמישהו ייכנס ללינקר, אבל מהר מאוד התברר שזה לא יהיה אפשרי עם מספר עצום של מגישים ופרשנים שהצהירו שהם יסרבו להופיע כהפגנת תמיכה בעמית שלהם.

כתוצאה מכך, הוכרז שהתוכנית תציג רק נקודות השיא של המשחקים של היום ללא מומחים באולפן. לאחר ההודעה הזו, פרשני ה-BBC פרשו וה-PFA אישרו ששחקנים לא יתנו ראיונות לאחר המשחק.

חלק גדול מהמשיכה של Match of the Day הוא הפעולה באולפן והאישיות, כך שללא היבט זה, רבים עשויים לרצות למצוא מקור חלופי לנקודות השיא של ליגת העל. בהקשר הזה, יש הרבה אפשרויות.

בנוסף להצגת מבחר משחקים בשידור חי, סקיי ספורטס משדרת גם את הדגשים של כל משחקי ליגת העל במוצאי שבת, החל מ-20:30 עם משחק היום בליגת העל של סקיי ספורטס. עבור אלה שנמצאים בארצות הברית בינתיים, נקודות השיא של המשחקים מוצגות ב-NBCSN בלילות שבת, בתוכנית שנקראת גם Match of the Day.

גם סקיי וגם NBC מציגים את נקודות השיא של כל משחק בחינם בערוצי היוטיוב שלהם, וכך גם מספר גופי שידור אחרים מכל העולם.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות