כוורת ספורט

דירוגי שחקנים כאשר שביתה המאוחרת של Mbappe חוטפת שלוש נקודות

פאריס סן ז’רמן כמעט ספגה הנגאובר אירופי כשהיא זקוקה לנגיחה בדקה ה-91 של קיליאן מבפה כדי לכוון אותה לניצחון 2-1 על ברסט בשבת.

החבורה של כריסטוף גאלטייה הייתה הרבה מתחת לרמה וראתה את הפתיחה של קרלוס סולר בוטלה על ידי פרנק אונוראט לפני המחצית, והיא עשתה עבודה קשה להפליא במחצית השנייה לפני שמבאפה צץ כדי להציל את המצב.

אמבפה ראה נגיחה מוקדמת שנחסמה לפני שהנגיחה החובטת של סולר מקצה הרחבה הוטלה מצוין על העמוד על ידי בלם ברסט, מרקו ביזוט.

כצפוי, האורחים הגמישו במהירות את הדומיננטיות שלהם והחלו לשלוט בהליכים, אם כי ברסט התגוננה בנחישות ואף גרמה לכמה חצי הפחדות על הדלפק, והזכירה לפ.ס.ז’ שלא תהיה כאן הליכה אובר.

ז’אן קווין דוברן קיבל הצצה קצרה לשער מקרן, אבל הכדור העוצמתי שלו נשלח היישר לזרועותיו של ג’אנלואיג’י דונארומה, לפני שהמגן השמאלי של ברסט ראה ערעור עונשין שנוי במחלוקת.

פ.ס.ז’ הרגיעה את העצבים קצת לפני המחצית. הנגיחה של אמבפה מטווח הופרכה בצורה לא נוחה על ידי ביזוט, אבל הריבאונד נחת ממש לרגליו של סולר והספרדי שלח את הכדור לרשת מחוץ לחלק התחתון של השער.

עם זאת, שני הצדדים יצאו להפסקה בשוויון כאשר Honorat התרסק הביתה על הדלפק. שחקן הכנף שיחק מעל הדף והרחיק שני מגנים לפני שירה לפינה העליונה כדי לחטוף את שער השוויון המגיע לו.

ברסט שוב ​​הייתה אנרגטית בתחילת המחצית השנייה, למרות שהיא יצאה עם הגנה מרושלת כשהיא השאירה את ליונל מסי פתוח, אבל הארגנטינאי לא הצליח לשמור על המאמץ שלו על הכוונת.

Mbappe אז מצא סנטימטר של מקום ברחבה אבל, עם ביזוט מתקדם, הצרפתי חתך את המאמץ שלו גבוה ורחבה.

הייתה דרמה באיחור כאשר אמבפה כיוון בעיטה בוטה לעבר האריס בלקבלה – שום דבר מסוכן אבל בהחלט מרגיז – אבל VAR איכשהו לא התעניין ואיפשר לפסק דינו של השופט בכרטיס צהוב לעמוד.

רק כמה רגעים לאחר מכן, מבפה תקע את הפגיון בלבבות ברסט. עם 91 דקות על השעון, כדור ארוך של מסי מצא את הצרפתי, שחלף על פני ביזוט ונגח לרשת ריקה כדי לחטוף את כל שלוש הנקודות.

GK: מרקו ביזוט (6); RB: נח עייפות (7); CB: אחרף מ(6); CB: ליליאן בראסייר (6); LB: ז’אן קווין דוברן (7); DM: פייר ליס-מלו (7); RM: פרנק הונוראט (7); ס”מ: הוגו מגנטי (6); ס”מ: האריס בלקבלה (7); LM: רומיין דל קסטיו (7); רחוב: סטיב מוני (6)

מחליפים: ג’רמי לה דוארון (5), פליקס למרצ’ל (6), כריסטוף הרל (5)

GK: Gianluigi Donnarumma – 5/10 – עוד משחק ללא שער נקי עבור דונארומה. הגיע הזמן להתחיל לשאול שאלות.

RB: טימותי פמבלה – 4/10 – שיחק מתקדם מדי בשביל מישהו עם הקצב המוגבל שלו. לא יכול היה להתמודד עם Honorat עבור שער השוויון והיה ממוקד כל המשחק.

CB: דנילו פריירה – 6/10 – נוח ברובו אבל לא קיבל הרבה עזרה מהסובבים אותו.

CB: סרחיו ראמוס – 5/10 – האתלטיות המוגבלת שלו התגלתה כאן. לא הצלחתי לעמוד בקצב של Honorat.

LB: נונו מנדס – 7/10 – אחרי מחצית ראשונה מסובכת, מנדס ניהל את ההצגה לאחר ההפסקה. כנראה התוקף המסוכן ביותר וגאלטייה הגיב בדחיפתו עוד יותר קדימה באיחור.

MC: מרקו וראטי – 5/10 – לא יכול היה לעמוד בקצב של אמצע השדה של ברסט. נראה קצת מבודד לפעמים.

CM: וורן זאיר-אמרי – 6/10 – האנרגיה שלו הבדילה אותו משאר מרכז השדה של פ.ס.ז’, למרות שהצעיר לא הציע הרבה יותר.

CM: פביאן רואיס – 4/10 – עוד הופעה גרועה של פביאן. לא נראה שזה קשור לצוות הזה בכלל.

AM: קרלוס סולר – 7/10 – הבולט במרכז השדה של פ.ס.ז’. זמזם באנרגיה אמיתית והגיע למטרה שלו.

ST: ליונל מסי – 8/10 – שפע של רגעים מסוכנים ואסיסט מפואר למנצח של אמבפה.

ST: Kylian Mbappe – 6/10 – איכשהו נמנע מכרטיס אדום בגלל בעיטה ברורה על בלקבלה באיחור, ולאחר מכן עשה את ההבדל בסיומת רגועה.

מחליפים

ויטיניה (75′ לפביאן) – 5/10

חואן ברנאט (75′ לפמבלה) – 6/10

הוגו אקיטיקה (80′ לסולר) – 5/10

רנאטו סאנצ’ס (89′ לזאיר-אמרי) – N/A

מנהל

כריסטוף גאלטייה – 4/10 – נראה כי זום ממפעיל מצלמה חצוף הראה מחברת עם מעט מאוד הערות טקטיות. לא משנה אם צילום המסך הזה היה הוגן או לא, זה בהחלט נראה כאילו הוא אמר את האמת. חומק מביקורת נוספת בגלל השפעת משבר הפציעות הנוכחי.

שחקן המשחק – ליונל מסי (PSG)

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות