סגן האמיר של מכה בודק את מוכנות המסגד הגדול לקבל את מתפללי הרמדאן
כוורת העולם הערבי

סגן האמיר של מכה בודק את מוכנות המסגד הגדול לקבל את מתפללי הרמדאן

דיווח של העיתון הסעודי

MECCA – הנסיך בדר בן סולטאן, סגן האמיר של מכה, בדק ביום חמישי את התקדמות התוכניות והעבודות המבוצעות במסגד הגדול במכה ואת מוכנות המסגד הקדוש לקבל את עולי הרגל והמתפללים בעומרה במהלך חודש הרמדאן הקדוש, לציון השיא השנתי של עונת העומרה.

הנסיך בדר החל את סיורו במסגד הגדול משער איסמעיל, שם האזין לתדרוך על העבודות שבוצעו בשער, הכולל שלוש כניסות ברוחב של 10 מטרים בחזית הדרומית של המטף (הקיפה) אזור סביב הכעבה הקדושה).

לאחר מכן, הוא טיפס לגג המטף כדי להבטיח את מוכנותו לאחר עבודות תחזוקה. לגג יש יכולת להכיל יותר מ-12,500 מתפללים בו זמנית. הגג עם רצפות קבועות משיש תאסוס עמיד בחום ייפתח לראשונה ברמדאן הקרוב.

הנסיך בדר בדק גם את הרחבת בניין המטף, שמטרתו להעלות את מספר עולי הרגל מכ-50,000 צליינים בשעה ל-107,000 צליינים בשעה בחמישה מפלסים המחוברים ישירות לקומות בניין ההרחבה הסעודית השנייה ולמשא (האזור). לטקס הסאי בין סאפא למארווה).

סגן האמיר האזין גם לתדריך על פרויקט קומת הביניים השנייה בבניין המטף, בשטח של 18,400 מ”ר, כחלל נוסף לשירות עולי הרגל. הוא גם בדק את הפרויקט להגדלת יכולת הקירור לריכוך האוויר בבניין המטף.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות