שייח’ כאמל: סימפוזיון אל-ברקה מרמז על משמעות משולבת של קיימות לשמירה על כבוד האדם
כוורת העולם הערבי

שייח’ כאמל: סימפוזיון אל-ברקה מרמז על משמעות משולבת של קיימות לשמירה על כבוד האדם

דיווח בעיתון הסעודי

מדינה – שייח’ עבדאללה סאלח כאמל, יו”ר מועצת המנהלים של המועצה הכללית לבנקים ומוסדות פיננסיים אסלאמיים (CIBAFI), הדגיש את הצורך להפעיל מאמצים כדי למצוא פתרונות מוצלחים למשברים הכלכליים הנוכחיים כדי לספק יציבות, שגשוג וצדק לאנושות כולה.

הוא אמר את הדברים במהלך נאומו בטקס הפתיחה של סימפוזיון הכלכלה האסלאמית ה-43 של אל-בארקה באוניברסיטת הנסיך מוקרין בן עבדולעזיז במדינה ביום רביעי. אמיר המדינה הנסיך פייסל בן סלמאן כינן את טקס הפתיחה של הסימפוזיון בן שלושה ימים שכותרתו “כלכלה אסלאמית ואמיתות הקיימות”.

שייח’ כאמל, שהוא גם יו”ר חבר הנאמנים של הפורום לכלכלה אסלאמית אל-בארקה, אמר: “המשברים שנוצרו על ידי בני אדם הפכו את חיינו לקשיים בלתי יתוארים ואתגרים שגוברים מיום ליום. בהקשר זה, הסימפוזיון עוסק בנושאים אלו בהתבסס על הבנה מקיפה של המרכיבים והעקרונות של הכלכלה האסלאמית”.

שיח’ כאמל ציין כי משברים הפכו לחלק מהמרקם הכלכלי והחדשות שלהם מוכרות לאוזן, כך ששיחי המומחים מתמקדים בפתרונות למשבר הנוכחי, ומהו המשבר הבא. “זה מחייב אותנו לשאוף בחריצות רבה לחפש פתרונות אמיתיים שימנעו משברים מלכתחילה, ולעבור ממתן אלטרנטיבה מותרת למוסלמים המחפשים את החלאל בלבד, להצגת פתרונות מוצלחים לכל האנושות המבוססים על עקרונות הקוראן והמסורות הנבואיות. עלינו לספק לאנושות וליקום שסביבנו את כל מרכיבי הפתרונות כמו יציבות, ביטחון, שגשוג וצדק”, אמר תוך שהוא מציין “המשברים הקיפו הכל, כולל הבן אדם כדי להשחית את רוחו, מוחו. , והגוף והסביבה על כל מרכיביה – קשה להסיר את הזיהום הזה, והמשברים מעשה ידי אדם הגיעו אפילו למרחב שסביבנו”.

שיח’ כאמל אמר כי הסימפוזיון, העוסק בנושאים מרכזיים אלו שנה אחר שנה במהלך 42 המושבים הקודמים שלו, נובע מהבנה מקיפה של המרכיבים והעקרונות של הכלכלה האסלאמית, מה שגורם לו לשלב לאורך ההיסטוריה שלו בין מקוריות מפוכחת למודרניות מציאותית, הכל. עם רוח מדעית חופשית, ומחשבה חדשנית המנוכרת לקיפאון.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות