כוורת ספורט

ארסנל חוגגת את יום המיחזור העולמי עם אלופי המיחזור המקומיים

יום המיחזור העולמי נחגג על ידי ארסנל ויצרנית פחיות אלומיניום המובילה Ball Corporation, על ידי הפעלת מיני אימון עם ‘אלופי מיחזור’ מקומיים.

ארסנל הזמינה קבוצה של אוהדים בני 12, מבית ספר בצפון לונדון הממוקם ליד אצטדיון האמירויות, למרכז האימונים  לאחר שחמש הבנות משכו את תשומת הלב של תוכנית ‘Premier League Inspires’ עם רעיונות לקמפיין ברשתות החברתיות כדי לעודד מיחזור בקרב אוהדי ארסנל עם משחק אינטראקטיבי שמלמד מה ניתן ומה לא ניתן למחזר.

שחקני הקבוצה הראשונה של התותחנים גבריאל מרטינלי, אדי נקטיה ומאט טרנר, וקמע הקבוצה Gunnersaurus, הפתיעו את חמשת אלופי המיחזור במתקן האימונים והתחרו איתם בסדרה של שאלות ידע על מיחזור ומשחקי כישורי כדורגל.

היוזמה באה לאחר סוף השבוע הירוק המוצלח ביותר בכדורגל, ומדגימה את המחויבות של ארסנל להקטין את טביעת הרגל הפחמנית שלה.

המועדון ו-Ball Corporation – שותפה של ארסנל מאז 2020 – להוטים להראות כמה טוב המיחזור יכול לעשות ולהדגיש איך לכולם יש חלק בכל הקשור למיחזור.

בהודעה לעיתונות, מרסל ארסנד, מנהל תחום קיימות ועניינים ציבוריים בחברת Ball Beverage Packaging EMEA הביע את שמחתה של החברה מהמחויבות של ארסנל לחיים בכדור הארץ:

“ארסנל חולקת איתנו את המחויבות שלנו לקיימות ולמיחזור, ואנחנו שמחים לשתף פעולה עם מותג עולמי כל כך איקוני כדי לחלוק את המסר שלנו שדברים טובים קורים כשאנחנו ממחזרים.”

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות