כוורת ספורט

אנטוניו קונטה מתפרץ על הנהלת טוטנהאם והשחקנים במסיבת עיתונאים יוצאת דופן

המאמן הראשי של טוטנהאם, אנטוניו קונטה, אמר הערות מרעישות על המנטליות של המועדון ושחקניו בעקבות ה-3:3 בשבת מול סאות’המפטון בפרמיירליג.

קונטה היה בלחץ גובר בשבועות האחרונים, אבל ה’ספרס’ הובילו 3-1 מול ה’קדושים’ ונראה היה שהוא הולך לקראת ניצחון חשוב עד שספג פעמיים בדקות הסיום – כולל שער שוויון בדקה ה-97 מהנקודה הלבנה.

המאמן העצבני של ספרס לא התבייש להגיד את דעותיו  לאחר מכן, תייג את השחקנים כ’אנוכיים’, האשים אותם שלא עובדים כקבוצה ואפילו טען שספרס ‘רגילים’ שוב ושוב לחוסר הישגים תחת הבעלים הנוכחי.

“ברגע הזה, כשאנחנו משחקים, הכל יכול לקרות. בדרך כלל, הקבוצות שלי מראות יציבות, לא פעם למעלה פעם למטה”, אמר לסקיי ספורט.

“אנחנו מאבדים את כל העבודה שעשינו בעונה שעברה. אני לא מדבר על הפאן הטקטי, אני מדבר על הרוח, על תחושת האחריות, על הלב שהכנסנו למגרש. כדי לאבד את המאפיינים האלה, מניסיוני, אתה יכול להפסיד משחק נגד קבוצה מהצ’מפיונשיפ עם ‘חצי קבוצה’ כמו שפילד יונייטד – אני זוכר שהם שיחקו עם שחקנים צעירים יותר, לא עם הקבוצה הראשונה, והפסדנו והודחנו מגביע ה-FA.

“היום, מול סאות’המפטון, אנחנו מובילים 3-1 והתפיסה שלי היתה שהכל יכול לקרות בכל רגע ופחדתי ממה שקרה.

קרא את הבא

“המאמן אחראי, המועדון אחראי… השחקנים צריכים לקחת אחריות כי מה שראינו בחודשים האחרונים, אני לא אוהב. אני לא רגיל לראות מצבים כאלה. אני רואה הרבה שחקנים אנוכיים ואני לא רואה קבוצה.

“אפשר לעצום עין אחת או שתיים, אבל נכון לפקוח עיניים ולומר את האמת. כולנו צריכים לקחת אחריות, לא רק המועדון על שוק ההעברות, על המאמן. לטוטנהאם היו מאמנים גדולים בעבר, אבל הבעיה תמיד הייתה זהה.

“אם השחקנים יקחו אחריות, זה הדבר הנכון אם אתה רוצה להשתפר. אחרת, אני חושב שבהמשך העונה אנחנו מסתכנים בסיומה מחוץ להעפלה אירופה.

קונטה הוסיף במסיבת העיתונאים שלו לאחר המשחק: “הם רגילים לזה כאן. אל תשחק בשביל משהו חשוב. הם לא רוצים לשחק תחת לחץ. הם לא רוצים לשחק בלחץ.

“הסיפור של טוטנהאם הוא כזה. 20 שנה הבעלים שם והם אף פעם לא זכו במשהו. למה?

“עד עכשיו ניסיתי להסתיר את המצב. אבל נותרו עוד 10 משחקים. אנשים חושבים שאנחנו יכולים להילחם? להילחם על מה? עם הגישה הזו, הרוח הזו, המחויבות הזו. למקום שביעי? מקום שמיני? אני ממש מוטרד.

“אם הם רוצים להמשיך בצורה הזו, הם יכולים להחליף את המאמן, להחליף הרבה מאמנים, אבל המצב לא יוכל להשתנות. תאמין לי.”

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות