שער של פיליפ קוסטיץ’ ניצח את הדרבי ד’איטליה
כוורת ספורט

שער של פיליפ קוסטיץ’ ניצח את הדרבי ד’איטליה

שער במחצית הראשונה של פיליפ קוסטיץ’ זיכה את יובנטוס בניצחון מכריע בדרבי ד’איטליה על אינטר בסן סירו ביום ראשון בערב.

למרות שאינטר שלטה בתחילת המשחק הייתה זו יובנטוס שמצאה את הרשת הראשונה. התקפת נגד מהירה בראשותו של אדריאן ראביוט הגיעה לשיאה במסירה של הקשר הצרפתי לפיליפ קוסטיץ’ שהצליח לבעוט בצורה מבריקה את הכדור נמוך שחלף על פני אנדרה אונאנה ולתוך הרשת.

יובנטוס הגנה בצורה מבריקה בשארית המחצית הראשונה, כאשר גליסון ברמר הרשים במיוחד עם התעוזה שלו באוויר והיכולת לגבור פיזית על רומלו לוקאקו.

ממש בתחילת המחצית השניה, השחקנים של אינזאגי כמעט תפסו את האורחים לא מוכנים, כאשר מרסלו ברוזוביץ’ פספס הזדמנות מצוינת להשוות – כשהוא בעט מהאוויר מעל השער אחרי הרחקה גרועה של פדריקו גאטי ברחבה.

קרא את הבא

המחצית השנייה נמשכה בצורה דומה, כאשר הקבוצה הביתית היית עם הכדור באזורים מסוכנים, אך לא הצליחו לבחון את וויצ’ך שצ’סני בשער של יובה.

ככל שהמשחק התקדם ב-15 הדקות האחרונות, יובנטוס החל לנצל חורים בהגנת אינטר. את אחד החורים האלה בהגנה כמעט ניצל קוסטיץ’ , אבל הנגיחה שלו ממש בתוך רחבת העונשין נחסמה היטב על ידי מתאו דרמיאן.

הניצחון של יובה עוזר להם לטפס לטווח של ארבע נקודות מהעפלה לליגה האירופית למרות הפחתת 15 הנקודות שלהם, בעוד שאינטר ירדה למקום השלישי אחרי לאציו ונאפולי.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות