גארת’ סאות’גייט מסביר איך חזר הביטחון של מרקוס רשפורד
כוורת ספורט

גארת’ סאות’גייט מסביר איך חזר הביטחון של מרקוס רשפורד

מנג’ר אנגליה גארת’ סאות’גייט חשף מדוע הוא חושב שמרקוס רשפורד חזר לכושר העונה.

העונה של רשפורד ב-2021/22 היית הגרועה בקריירה שלו, הוא כבש רק חמישה שערים ב-35 משחקים במנצ’סטר יונייטד.

עם זאת, העונה של השדים האדומים חוותה טעויות ומחלוקות, לאחר פיטוריו של אולה גונאר סולשיאר, כהונתו של רלף ראנגניק והחזרה האנטי-קלימית של כריסטיאנו רונאלדו, כל אלה תרמו לכך שהם רשמו את מספר הנקודות הגרוע ביותר אי פעם בפרמיירליג.

עם אריק טן האג עכשיו בראש, יונייטד נראית שוב במגמת עלייה, ובמיוחד כשהיא מניפה את גביע קארבאו כדי לסיים בצורת של שש השנים בלי גביע.

רשפורד הגיע לשיאים חדשים תחת המאמן ההולנדי, והוא פשוט התפוצץ מאז מונדיאל 2022. הוא כבר קבע שיא קריירה של 27 שערים ב-43 משחקים עבור יונייטד העונה.

קרא את הבא

בראיון ל-‘דיילי מייל’ סאות’גייט הסביר מדוע הוא חושב שרשפורד מצא שוב את יכולת הכיבוש שלו.

“אתה יכול לראות את האושר. הסיומת שלו, אתה רואה אותו מייצר הזדמנויות ומצפה ממנו לכבוש. במשך תקופה, זה לא היה המקרה. אתה יכול לראות את הביטחון העצמי”, אמר סאות’גייט.

“הוא מרוויח מהסביבה במועדון. העניינים הסתדרו. יש לו מאמן שהוא מכבד בבירור ושיש לו זהות ברורה עכשיו עם הקבוצה והציפיות שלה והעבודה שלה עם ובלי הכדור. סגנון המשחק ברור בשנה שעברה היה החלפת מאמן גם באמצע העונה אז היו הרבה דברים מטרידים באמת.

“הוא בכושר הזה שכל שחקן וספורטאי רוצים להיות בו. אתה לא יכול להישאר בו לנצח ואתה חייב לנסות לחזור אליו כשאתה מחוץ לזה. אבל הוא נמצא ברגע הזה והוא חייב להרגיש סופר -בטוח.”

תקשיב עכשיו

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות