כוורת ספורט

כדורגל ספרדי, סיר לחץ שעומד להתפוצץ בגלל ‘מקרה נגריירה’

הלחץ גובר על הכדורגל הספרדי ומרגיש כאילו יש פיצוץ שמחכה לקרות לאחר תקריות בשבועות האחרונים. ‘מקרה נגריירה’ הטיל ספק בליגה שלנו וגרם לרבים מאלו שחלק ממנה לפקפק בכל דבר.

זה הוביל לאווירה של מתח בכל הרמות. אף אחד כבר לא סותם את הפה, כל הצדדים אומרים את דעתם ובמקביל מתפרסמים פרטים נוספים על עניין שנראה כי הוא יהיה הרבה יותר מכוער, כשברצלונה והשופטים עומדים במרכז המחלוקת.

זעם באצטדיונים

ניתן היה לצפות שהאוהדים יגיבו ונערכו הפגנות באצטדיונים רבים בספרד על הנושא.באסטדיו סן מאמס חילקו שטרות כסף כחול ואדום (בצבעים של ברצלונה) עם המילה MAFIA סמל ברצלונה , שהושלכו מהיציע. “יורדים” קראו אוהדים והאווירה הייתה מאוד עוינת, דבר שצ’אבי לא ציפה לו, כפי שהודה לאחר המשחק. “אני מופתע מהאווירה העוינת בסן מאמס וזה מעציב אותי”, הוא שיקף לאחר המשחק.כבר בגביע המלך הקלאסיקו באצטדיון סנטיאגו ברנבאו נשמעה השירה “שחיתות בפדרציה”.

“אנחנו אוהבים כדורגל, בואו נגרש את השחיתות”, נכתב על כרזה במשחק אלאבס בסוף השבוע, אפילו כשברצלונה לא הייתה מעורבת.

מאמנים ושחקנים כבר לא שותקים

זה לא רק האוהדים שמדברים כפי שחלק מהשחקנים והמאמנים כבר לא נושכים את הלשון.המחלוקת בסן מאמס, עם שער של אינאקי וויליאמס שנפסל, עוררה זעם בקרב שחקני אתלטיק, כשהשחקן עצמו צוחק.

עצבנות בקרב שופטים

השופטים רחוקים מלהיות מודעים לכל מה שקורה, כפי שהיה ברור במסיבת העיתונאים כדי להגן על כבוד מקצוע השופטים.גם העימותים ביניהם לא עזרו. למשל, התלונה של חאווייר אסטרדה פרננדס נגד נגריירה ובנו, דבר שהוביל להקפאתו.ובעוד כל זה מתרחש מחוץ למגרשי המשחק, מחלוקות רבות מתרחשות על המגרש מכיוון שהשופטים עצבניים וחסרי החלטיות מתמיד בהחלטותיהם.ז’סוס גיל מנזאנו היה בעין הסערה על הרחקתו של אנחל קוריאה בדרבי בין ריאל מדריד לאתלטיקו, מה שהוביל את המועדון האחרון לפרסם הודעה בה תלונה.

הסרטונים של ריאל מדריד

לוס בלאנקוס היו האחרונים שהצטרפו למחאה נגד פעולותיה של ברצלונה בעניין זה ורבים הופתעו משתיקתם ומסירובם להיות חלק מההצהרה המשותפת של הליגה נגד ‘תיק נגריירה’ עד ה-12 במרץ, כאשר המועדון פרסם  הצהרה בעקבות התלונה נגד ברצלונה על ידי הפרקליטות.עם זאת, לפני ההצהרה ההיא, סרטון מריאל מדריד TV הצביע על קרלוס קלוס גומז, מנהל פרויקט ה-VAR.התחושה היא ש’מקרה נגריירה’ נתן דרור לכולם להביע את דעותיהם ולא לשתוק, ולכל דבר יש השלכות על מה שרואים במגרש.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות