כוורת ספורט

הלה ליגה מוקיעה את העלבונות הגזעניים נגד ויניסיוס בקאמפ נואו

שוב, ויניסיוס היה קורבן של קריאות גזענות ושנאה. התקרית האחרונה התרחשה ביום ראשון שעבר בקאמפ נואו, במהלך המשחק בין ברצלונה לריאל מדריד. נגד שחקן הבלאנקוס נשמעו צעקות “קוף” ו”תמות”. לה-ליגה לא עמדה בחיבוק ידיים והגישה תלונה לבתי המשפט לחקירות בברצלונה כדי לחקור ולהעניש את האוהדים המעורבים.

“שוב נצפו התנהגויות גזעניות בלתי נסבלות נגד ויניסיוס ג’וניור”, נמסר בהודעה מטעם ‘לה ליגה’. ולכן, הם החליטו לפעול שוב. זו התלונה השמינית שהמעסיקים הגישו לרשויות המקבילות בגין עלבונות גזעניים נגד השחקן הברזילאי. והם מבקשים שיתוף פעולה על מנת לזרז את זיהוי האוהדים המעורבים. הם פתחו ערוץ תלונות באתר ‘לה ליגה’ כדי שכל מי שיש לו מידע על זהות האחראים יוכל ליצור קשר. בנוסף, יש להם גם אימייל ([email protected]) וערוץ טלגרם (@stopracismolaliga)

על פי מספר מצלמות טלוויזיה, העלבונות שהופנו כלפי ויניסיוס היו “תמות” וגם “קוף, בן זונה”. כל זה מתרחש בדיוק ביום שבו צוין השבוע נגד גזענות בכדורגל הספרדי ובו כל שחקני ברצלונה וריאל מדריד התייצבו יחד תחת הסיסמה ‘אחדות’ כדי לנסות למגר את ההתנהגות מסוג זה.

זו לא הפעם הראשונה שיש קריאות גזעניות נגד ויניסיוס בקאמפ נואו, הן כבר התרחשו בעבר והפרקליטות חקרה זאת. המקרה לא שגשג מכיוון שהמשטרה לא הצליחה לזהות את העבריינים למרות שהיו להם תמונות שלהם. כעת, עם הדרישה הישירה לעשות צדק, מצופה כי יהיה מאמץ רציני יותר לתפיסת האשמים וניתן יהיה להענישם.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
5 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גרינברג אריה

צריך למנוע מאנשים חשוכים כאלו כניסה לכל החיים למשחקי ספורט.

מקס

מסכים

מקס

הבעיה איתו שזה נכנס לו לראש והוא לא מתעלם. בלי שום קשר הם חארות של בני אדם.

אביחי שובלי

בגדול ויני צודק הבעיה איתו שהוא לא מפסיק להתקרבן. עדיף שיתמקד בלעזור לקבוצה שנמצאת במשבר עם בנזמה לא במיטבו.

Active

לא מגיע לו, אחלה שחקן. במקום לבכות שיעניש עם שערים.