כוורת ספורט

כריסטיאנו רונאלדו מתעקש שהוא “אדם טוב יותר” לאחר שסיים עם הדם “הרע” ב-Man Utd

כריסטיאנו רונאלדו אמר שהוא מרגיש “אדם טוב יותר” על ששם מאחוריו את הקדנציה השניה והבעייתית שלו במנצ’סטר יונייטד, ותיאר את הסאגה המכוערת כשלב “רע” בקריירה שלו.

רונאלדו עשה חזרה סנסציונית לאולד טראפורד ב-2021, ולמרות שזו הייתה עונה גרועה עבור המועדון, כבש 24 פעמים בכל המסגרות.

אבל תחילתו של פרק חדש ביונייטד בהדרכת אריק טן האג, עד מהרה התברר שהפורוורד הוותיק לא הולך להיות במוקד המערך החדש. זה תסכל אותו והמתחים בסופו של דבר רתחו, וכתוצאה מכך ראיון סוער TalkTV שגרם נזק בלתי הפיך ליחסיו עם טן חג והמועדון – חוזהו בוטל בהסכמה הדדית בנובמבר.

רונאלדו, כיום בן 38, הצטרף מאז לאל-נסר בערב הסעודית, מהלך שזכה לביקורת רבה כשנראה היה שהוא שואף במקור להצטרף למועדון בליגת האלופות של אופ”א. אבל נראה שהוא מרוצה מהחלטתו בכל זאת והוא עדיין חלק מהסגל הנוכחי של פורטוגל.

“לפעמים, אתה צריך לעבור כמה דברים כדי לראות מי בצד שלך. אין לי בעיה לומר, הייתה לי קריירה גרועה, אבל אין זמן להתחרטות. החיים ממשיכים, ובין אם יצליח או לא, זה היה חלק מהצמיחה שלי”, אמר רונאלדו בזמן שירות בינלאומי.

“כשאנחנו בראש ההר, לעתים קרובות איננו יכולים לראות את מה שנמצא מתחת. עכשיו, אני יותר מוכן ולומד זה היה חשוב, כי מעולם לא עברתי את זה, כמו בחודשים האחרונים. עכשיו אני אדם טוב יותר.”

רונאלדו לא היה כשיר בתחילה לשחק באל-נאסר כאשר חתם לראשונה במועדון עקב מכסים על שחקנים זרים בליגת המקצוענים הסעודית. מאוחר יותר הוא ערך את הופעת הבכורה שלו נגד אטיפאק ב-22 בינואר, עונד את סרט הקפטן. אבל הוציא ריק בניצחון 1-0.

השער הראשון של זוכה כדור הזהב חמש פעמים של אל-נסר הגיע בהופעתו הבאה, כשהבקיע שער שוויון בזמן עצירה בתיקו 2-2 מול אל-פתח.

משם, רונאלדו צבר מספרים מרשימים, ומצא את הרשת תשע פעמים ב-10 משחקים בכל המסגרות.  .

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
3 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
יריב דולב

אחד הגדולים לשחק את המשחק ..מלך!

בן דור יוסי

דוגמה לרצון ו ווינריות. מכונה!

אופק צור

שחקן שלא נגמר אחד לדור