כוורת ספורט

ואלוורדה מוקף באהבה על ידי חדר ההלבשה

פדה ואלוורדה מעכל, יחד עם אנשיו, את כל הסערה עקב האגרוף לאלקס באנה אחרי המשחק מול ויאריאל. ביום שלישי הזה, בוולדבבס, הייתה הפעם הראשונה שהוא נחשף בפומבי במהלך 15 דקות האימון הפתוח לתקשורת והאורוגוואי קיבל את אהבתם של חבריו לקבוצה. ואלוורדה הוא כדורגלן אהוב מאוד בחדר ההלבשה וגם הצוות וגם השחקנים רוצים שהנורמליות תחזור כמה שיותר ולהתנער מהאירוע . קרוס, שנתן לו טפיחה חיבה על השכם,  ולוקאס, תמיד אחד מהשטותניקים בסבבי החימום, התבדח איתו.

האורוגוואי חייך, אם כי בלי לשכוח את נחיל המצלמות שצפו בתנועתו, הוא מעדיף את דרך השתיקה. הסביבה המקצועית שלו מבטיחה זאת לא תהיה תקשורת רשמית של השחקנים ורק השותף שלו, מכרה בונינו, שבפועל משמש כדובר המשפחה, דיבר ברשתות החברתיות כדי להגן על אמיתות גרסתו של ואלוורדה, לפיה התקרית נגרמה על ידי כמה הערות מאוד לא נעימות של באינה על הבן שטרם נולד לאורוגוואי.

במסיבות העיתונאים של אתמול, אלאבה  ואנצ’לוטי  הגנו על חברם לקבוצה והראו את תמיכתם. “הוא מצליח מאוד, ברור שקיבל את כל התמיכה, הוא התאמן היטב, הוא כשיר, מרוכז למחר”, אמר המגן המרכזי האוסטרי. המאמן האיטלקי שיבח את ערכיו האנושיים: “הוא התאמן היטב והוא מרוכז במחר. האיכות האנושית שלו יוצאת דופן. אני מעדיף לא לדבר על האירוע”..

המאבק באלימות בהמתנה

הנוכחות הציבורית באירועים ובראיונות של ואלוורדה תצומצם ככל האפשר כל עוד המחלוקת תימשך. ביום שני הקרוב, כפי שדווח ב’אס’, תתכנס הפעילות נגד אלימות כדי להחליט אילו פעולות ננקטות ביחס לתלונה שהגיש באנה הנתמכת בעדותו של קצין משטרה ארצי ובדו”ח על נפגעים. משם, ואם יוחלט לצאת לאחד משני הדרכים הניתנות לעונש (להחיל את חוק הספורט או לשלוח את התיק לתחרות) ינתחו גם הקשר וגם המועדון את המשאבים האפשריים.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
2 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
יריב דולב

חייב לקבל הרחקה למען הכדורגל. לחכות לשחקן אחרי משחק בחניה ולתת לו אגרוף לא מקובל, חד משמעית.

יובל

עוד אני יכול לקבל ריב באמצע משחק בלהט הרוחות..אבל לארוב ולהרביץ אחרי משחק? לא מקובל בעליל. ריאל בעצמה צריכה להעניש ולקנוס אותו..זה ריאל מדריד ולא שכונה