כוורת ספורט

רוברט לבנדובסקי מודה על ירידה ביכולת לאחר המונדיאל

רוברט לבנדובסקי הודה שהוא מתקשה להציג את הכושר הטוב ביותר שלו בברצלונה מאז המונדיאל.

הפולני היה פורה במהלך המחצית הראשונה של העונה, כבש 13 שערים ב-14 משחקי לה ליגה לפני שיצא לקטאר, אבל מצא את הרשת רק ארבע פעמים בעשרת המשחקים שלו מאז סיום הטורניר בדצמבר.

למרות הירידה הסטטיסטית הברורה, ברצלונה משייטת בראש הטבלה, מובילה ב-13 נקודות לפני היריבה ריאל מדריד, ולבנדובסקי התעקש שהצלחה קבוצתית תמיד חשובה יותר מתהילה אישית.

“לעולם לא אהיה מאושר, בלי קשר לשערים שאני מבקיע”, אמר לבנדובסקי במהלך הצגת המהדורה האחרונה של סולידריות סיפורי ספורט. “אחרי המונדיאל כבשתי פחות, אבל כל הקבוצה לא הייתה טובה במשחקים האחרונים.

“למרות שנשתפר. זה היה קשה, אני לא יודע למה, אבל אני בטוח שבעשרת המשחקים שנותרו נחזור להיות אנחנו, לא כמו עכשיו. אני יודע שהאנשים רוצים שאכבוש. אני יודע אני יכול לעשות את זה וכקבוצה אנחנו יכולים לשחק טוב יותר. בברצלונה, זה לא רק עניין של ניצחון, זה גם עניין של לכבוש שערים”.

לבנדובסקי המשיך והתעקש שלהשוות אותו ללבנדובסקי של הקדנציה הקודמת עם קבוצתו לשעבר באיירן מינכן לא הגיוני.

“אלה טורנירים וקבוצות שונות”, המשיך. “בתוך כמה חודשים אי אפשר לשנות הכל.

“חסרו לנו שחקנים בגלל פציעות. ניסינו להשיג את המטרות שלנו, אבל כבר ידעתי שהשנה הראשונה תהיה קשה. ובשבועות האחרונים אני יודע שלא הייתי מושלם. צריך להיות סבלניים ובשבועות הקרובים נהיה טובים יותר, גם העונה הבאה תהיה טובה יותר, בטוח.

“חשוב לכולם לזכות בלה ליגה, לצעירים, בשבילי… זה תואר נהדר. כולנו עובדים יחד, לא רק כדי לזכות באליפות, אלא כדי להשתפר כקבוצה. אנחנו מרוכזים בלה ליגה. אנחנו לא חושבים על כמה נקודות אנחנו מקדימים את ריאל מדריד, אלא על לנצח ולהצליח יותר”.

על המשתף

beeBuzz

5 1 הצבעה
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
4 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גיא כהן

הבחור עובד קשה על המגרש. חלוץ מספר 9 נשען על מסירות עומק ומסירות מקיצונים מה שכרגע לא מתפקד בבארסה. ללא פדרי ודמבלה זה קצת יותר מסובך. ימשיך להפציץ!

בן דור יוסי

חייבים עוד חלוץ עם כל הכבוד שיש לי אליו.

יובל

ככה זה שיש חלוץ טבעי אחד. צ׳אבי חייב לעשות רוטציה ולנסות את פטי בתפקיד. מתבקש, לבנדובסקי נראה קצת עייף. הם חייבים להביא חלוץ שני .

אביחי שובלי

עוד מעט מסי מצטרף והא הולך לפרפר את הליגה וליגת האלופות. מסי, פדרי, גאבי, בוסקט, דמבלה, פאטי, באלדה….כל אלו יעבדו בשביל לבנדובסקי . יש מצב לרביעיות כל משחק. לא מספיד אותו.