כוורת ספורט

אנצ’לוטי: “שילמנו הרבה בגלל איבוד הנקודת בינואר”

המאמן האיטלקי שוחח עם התקשורת לאחר הניצחון 0-2 של ריאל מדריד בביקורה בנואבו מירנדילה. אנצ’לוטי הדגיש את המחויבות של קבוצתו והודה שלא יתעניין בתוצאה של ברצלונה נגד חטאפה.

האם אתה שמח?: “כן, ראינו קבוצה מחויבת. היה חסר לנו קצת מזל במחצית הראשונה, אבל אין מה לומר. הקבוצה שיחקה טוב מאוד”.

נאצ’ו נמצא בכל מקום: “פעם אחת משמאל, פעם מימין. נאצ’ו, צ’באלוס, אסנסיו… הם ערכים מוספים לסגל”.

שער נוסף של אסנסיו: “במשחקים רבים אסנסיו עושה את ההבדל כשהוא כובש שערים, עושה עבודה טובה. רודריגו וקארים היו אלה שקיבלו הכי הרבה הזדמנויות ולא כבשו. הם עשו עבודה נפלאה והגיע להם שער”.

איך אתה רואה את הקבוצה מבחינה פיזית?: “הקבוצה בכושר גופני. יש להם רמה גבוהה. קארים שיחק 90 דקות ביום רביעי, גם היום והוא מוכן גם ליום שלישי”.

האם תשימו עין על המשחק של בארסה מחר?: “מחר אנחנו צריכים לאמן את אלה שלא התאמנו. היום מסתיים שם ואחרי אימון טוב, לנוח”.

כמה רגעים לאחר מכן, במסיבת עיתונאים, האריך האיטלקי את הצהרותיו לתקשורת:

איך ראית את הקבוצה?: “אני מעדיף את המשחק הקבוצתי. זה היה משחק ברגע חשוב מאוד של העונה. הגישה היתה מרהיבה”.

האם משהו משתנה ליום שלישי?: “המשחק הזה גורם לך לכאב ראש חיובי. צ’ואמני שיחק טוב מאוד. אסנסיו וגם קארים כרגיל. גם השקט הנפשי שיש הרבה אופציות על הספסל”.

פריסה פיזית: “אנחנו טובים מאוד. לקבוצה יש אנרגיה. העובדה שיש לנו שחקן בן 35 ששיחק משחק פנטסטי ביום רביעי בערב ושלושה ימים לאחר מכן הוא עשה זאת שוב. קארים הוא הסימן לכך שהקבוצה בכושר גופני טוב”.

האם זה מכעיס להיות עשר נקודות אחרי בארסה עם הקבוצה כל כך טובה?: “אפשר היה לעשות את זה טוב יותר. שילמנו הרבה עבור חודש ינואר. איבדנו נקודות שעכשיו נותנות לנו חיסרון”.

האם זה לא מסוכן להשאיר את בנזמה על המגרש 90 דקות?: “זו הייתה מחשבה לפני המשחק, אבל ראיתי אותו כל כך טוב וכל כך רענן שאמרתי לו, אני אכניס אותך וכשתתעייף אוציא אותך. זה הלך טוב עד הסוף. הוא השתלב עם רודריגו בצורה מרהיבה. היה תענוג לצפות בו והיה לי קשה להוציא אותו”.

ויניסיוס וקרוס נגד צ’לסי: “הם הולכים לשחק, הם לא יכלו לעשות את זה במשחק הזה כי הייתה להם אי נוחות, אבל הם יהיו במיטבם ליום שלישי”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן דור יוסי

אתה חושב? צריך לנצח כל משחק ולקוות שברצלונה ימשיכו לזרוק נקודות. חבל שזילזלתם בתחילת העונה.