כוורת ספורט

החישובים של ברצלונה לאליפות: מתי תוכרז כאלופה?

למרות ש צ’אבי לא רוצה לפתוח כבר את השמפניות וחוקי הזהירות בבארסה, זה בלתי נמנע שבחדר ההלבשה של בארסה יעשו חשבונות, עם אחת עשרה נקודות לפני מדריד ושמונה מחזורים לשחק, מתי בארסה יכולה להיות אלופת הליגה שוב אחרי שלוש עונות יבשות. האליפות מספר 27 של בארסה.

ואולי זה יהיה בקרוב. אם בארסה תנצח את שלושת המשחקים שיש לה בשבוע הבא (ראיו, בטיס ו אוסאסונה) ולריאל מדריד ישיגו פחות מחמש נקודות, ההפרש יהיה לפחות 16. עם שלושה ניצחונות, בארסה תגיע ל-85 נקודות ואם מדריד תשיג רק ארבע נקודות (ג’ירונה, אלמריה וריאל סוסיאדד הם המשחקים הבאים שלהם), השחקנים של צ’אבי ישירו את האלירון בסביבות חצות ביום שלישי הבא כי יהיו חמש עשרה נקודות הפרש עם חמישה משחקים על כף המאזניים.

מבחינה לוגית, זה לא התרחיש ההגיוני ביותר. בארסה מצפה ממדריד לתת קרב עד הסוף. אם שניהם ינצחו הכל, בארסה תוכרז כאלופה במחזור ה-35 מול ריאל סוסיאדד. אחת עשרה הנקודות הפרש ישארו ויישאר רק שלושה משחקים לשחק. התרחיש הקיצוני ביותר שאנשיו של צ’אבי יהיו אלופים לפני כן, במחזור ה-34 הם מבקרים באצטדיון RCD בקורנלה. שם, אספניול תשחק הרבה. אם בארסה תנצח והמרחק יהיה יותר מ-12 נקודות מריאל מדריד, היא תשיר את אלירון בבית של אחת מיריבותיה הנצחיות.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
5 הערות
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
יריב דולב

עם כמו שהם מאבדים נקודות עוד יפסידו את האליפות לריאל. שיתרכזו בלנצח את המשחק הבא.

מקס

לקחת לי את מילים, נראה שעוד יפסידו נקודות. בלי פדרי ו דמבלה הם נראים אבודים.

גיא כהן

רק מראה שמשהו נדפק בשיטה אם צריך להסתמך על שחקן זה או אחר. מה שגם בעיית הפציעות עברה כל גבול,

גיא כהן

בתור אוהד מושבע, אתה צודק. לא התאוששו מהתבוסה לריאל לצערי.

גיא כהן

איבדו שוב נקודות ????????