כוורת ספורט

דירוג השחקנים הטובים והגרועים ביותר של ארסנל ב-4-1 נגד מנצ’סטר סיטי

ארסנל כבר עם משחק פרמייר ליג רביעי ברציפות ללא ניצחון, כשראתה את תקוות התואר שלה מתפוררות עוד יותר עם תבוסה 4-1 למנצ’סטר סיטי באצטדיון אתיחאד.

התותחנים נקלעו לפיגור עם שער מוקדם של קווין דה ברוינה ומאז לא התאוששו, כשג’ון סטונס הכפיל את היתרון של סיטי ואז דה ברוינה סגר את הסיפור לאחר שעה של משחק. רוב הולדינג אמנם כבש שער אחד לארסנל, אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי וארלינג האלנד למעשה כבש  עוד שער מאוחר וצבר את השער ה-49 שלו העונה בכל המסגרות.

הנה השחקנים הטובים והפחות טובים של ארסנל בתבוסה באתיחאד, לפי דירוגי השחקנים מהמשחק של ‘90 דקות’ .

אהרון רמסדייל יכול להיות גאה בתצוגה שלו בשער / רובי ג’יי באראט – AMA/GettyImages

השחקן הטוב ביותר של ארסנל נגד סיטי

אהרון רמסדייל: 8/10

פשוטו כמשמעו, המשחק הזה היה מביך לחלוטין עבור ארסנל ללא השוער שלה בתצוגת שוערות גדולה.

לרמסדייל לא הייתה את ההתחלה הטובה ביותר, ודחק את הכדור לאזור מסוכן כשניסה למסור כדור רוחב למקום מבטחים. אבל, מכאן ואילך, שחקן נבחרת אנגליה נתן הצלה אחרי הצלה כדי לשמור על האלנד בעיקר. בערב אחר, מספר תשע של סיטי היה יכול לכבוש שלושער או אפילו יותר.

הרבה שחקני ארסנל צריכים להתאכזב מהביצועים שלהם כאן, אבל לא ראמסדייל.

ברנרדו סילבה, גבריאל מגאלהאס
לגבריאל היה ערב סוער באתיהאד / Alex Livesey – Danehouse/GettyImages

השחקן הכי פחות טוב של ארסנל נגד סיטי

גבריאל: 3/10

קומץ שחקני ארסנל היו יכולים לקבל את התואר הזה. בוקאיו סאקה היה פחות או יותר אנונימי, בעוד שגבריאל מרטינלי נתן הופעה דומה. אבל ההופעה הגרועה של גבריאל מאחור נתנה את הטון.

הברזילאי זכה לביקורות נלהבות במשך רוב העונה – ויש כאלה שאמרו שהוא היה טוב יותר מוויליאם סאליבה – אבל זה לא היה הלילה שלו.

גבריאל נותר באבק של קווין דה בריינה כשהבלגי, שחקן שלא ידוע במהירות שלו, פרץ והעלה את סיטי ליתרון מוקדם. הוא גם לא השתלט על המצב כשג’ון סטונס הכפיל את היתרון , ואיפשר לשחקן הסיטי ליצור עומס יתר בקורה הרחוקה מאחוריו והושיט את ידו בעצלתיים באוויר כדי לערער על אופסייד במקום. ועוד טעויות אחרות שלו הובילו למצבי הבקעה נוספים.

על המשתף

beeBuzz

5 1 הצבעה
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
מצפן

עשו במכנסיים. עד שהריחו אליפות פעם ב20 שנים סיטי לוקחת להם אותה. זוועה של הגנה. ארטטה חייב להתעשת מהר. כל טעות וזה נגמר.