כוורת ספורט

אריק טן האג שלח מסר לאוהדי יונייטד לאחר המשחק האחרון של העונה בפרמיירליג

לא עבר הרבה מאז שמנצ’סטר יונייטד חתמה את המקום השלישי בפרמיירליג בעונת הבכורה של אריק טן האג, וההולנדי כבר מרוכז במשחק הבא.

פרד יצר את שני השערים עבור ג’יידון סאנצ’ו וברונו פרננדס כאשר מנצ’סטר יונייטד התאוששה מפיגור מוקדם כדי לסיים את עונת הליגה עם ניצחון 2-1 באולד טראפורד על פולהאם ביום ראשון.

עם זאת, לשדים האדומים יש את העניין הקטן של גמר גביע האנגלי מול היריבה המושבעת ואלופת הפרמיירליג המכהנת מנצ’סטר סיטי בשבת הבאה.

טן האג טייל על הדשא באולד טראפורד בתום שלוש הנקודות האחרונות של יונייטד העונה עם מיקרופון ביד. “אני רוצה להודות לכולכם,” הוא אמר לקהל שהסתובב אחר צהריים נעים של תחילת הקיץ.

“הרגשנו קשר ממש חזק לאורך העונה באולד טראפורד וגם בחוץ”, המשיך טן האג. ההפסד הביתי היחידה של יונייטד בפרמיירליג בכל העונה בליגה היה במשחק הראשון של הקדנציה – הפסד 2-1 מול קבוצת ברייטון שעדיין תחת ניהולו של גרהם פוטר.

עם זאת, טן האג לא התעכב על הדברים החיוביים, והעביר במהירות את מבטו הנוקב לעבר ה-3 ביוני. “נותר לנו משחק אחד”, אמר לתיאטרון החלומות, כפי שצוטט על ידי לורי ויטוול של האתלטיק. “אני בטוח שיש לנו סיכוי טוב מאוד להחזיר את הגביע לכאן. נעשה כל שביכולתנו”.

ליונייטד יש סיבות רבות לעשות הכל כדי לזכות בגביע האנגלי בשבת הבאה. לצד הרצון הברור של זכיה בתואר השני העונה – לאחר הנפת גביע קארבאו בפברואר – ישנו הבונוס הנוסף של להרוס את הסיכוי של סיטי לזכות בטרבל.

סר אלכס פרגוסון הוביל מנצ’סטר יונייטד לטרבל הייחודי על ידי זכייה בפרמיירליג, בגביע האנגלי ובליגת האלופות ב-1999. אף קבוצה אנגלית מעולם לא השיגה את ההישג לפני או מאז, ורבים בחצי האדום של מנצ’סטר חוששים ליפול בעקבות סיטי בניסיון שלהם לשחזר את ההישג השנה.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות