אמבפה שובר שתיקה: “כבר אמרתי שאמשיך בפ.ס.ז’…”
כוורת ספורט

אמבפה שובר שתיקה: “כבר אמרתי שאמשיך בפ.ס.ז’…”

השעות האחרונות של קיליאן אמבפה היו יכולות להיות מעוצבות על ידי מחזאי צרפתי מהמאה הקודמת. חלוץ פ.ס.ז’, יום אחד לאחר ששלח למועדון מכתב המודיע על רצונו לא לחדש עם הפריזאים הכחיש, לאחר שפרסם בעבר הצהרה ב-AFP שהודה שהמועדון ידע על החלטתו ב-15 ביולי בשנה שעברה, המידע מ- le parisien שטען שרצונו לחתום בריאל מדריד כבר מהקיץ הקרוב.

“שקרים. הם רק נהיים גדולים יותר. כבר אמרתי שאמשיך בעונה הבאה בפ.ס.ז’, שם אני שמח מאוד”, קבע קיליאן מבאפה בחשבון הטוויטר שלו. ההכחשה של קפטן נבחרת צרפת עוררה סערה בצרפת, שכן בתחילה היה מובן מאליו שרצונו היה לעזוב את המועדון, ועוד יותר מכך לאחר ההחלטתה של קטאר להכניסו לרשימת ההעברות.

הימים הקרובים מכריעים כדי לגלות מי מבלף במשחק הפוקר הזה שבו אף אחד לא מעז לעשות צעד איתן בכל הנוגע להצגת הקלפים שלו. כפי שדווח L’Equipe פ.ס.ז’, לאחר שהודיעה על הרצון לא להאריך את חוזהו של אמבפה, מוכנה לקבל הצעה משמעותית עבור הכוכב שלה שחוזר בשיטתיות, כפי שכבר עשה בגאלה של פרסי ה-UNFP במאי, על רצונו להמשיך בעונה הבאה בפריז.

התגובה הזו של אמבפה בחשבון הטוויטר שלו הגיעה דקות לאחר ש- le parisien שקצת קשור למועדון הפריזאי, פירסם כי קיליאן אמבאפה רוצה לשחק רק בריאל מדריד, והחל מהקיץ. עיתון הבירה מדווח כי עזיבתו של בנזמה לסעודיה זירזה את האירועים שכן הפורוורד רואה כהזדמנות ייחודית לקחת את מושכות ההתקפה של ריאל מדריד בזמן הזה.

פ.ס.ז’ עומדת בפני מצב מסובך מאוד, מוכרת את השחקן הטוב ביותר שלה אחרי שעשו הכל ללא הצלחה לחדש איתו את החוזה. כפי שצופה le parisien, אלופת הליגה  החדשה לא תתנגד למכירה של אמבפה במהלך שוק הקיץ הנוכחי, וקבעה כי “הוא מעולם לא היה כל כך קרוב לעזוב את הבירה הצרפתית כפי שהוא כרגע”.

קיליאן אמבאפה שבע בפריז, עיר בה כבר השיג את כל ההישגים האישיים ובה לא התקדם כשחקן. ביום שלישי הקרוב, קפטן הנבחרת הצרפתית אישר בהצהרה שפורסמה ב-AFP כי ראשי פס”ז ידעו על החלטתו לא לחדש חוזה מאז 15 ביולי 2022. התרחיש שונה מאוד מזה של 2021, שכן כעת, המועדון מוכן למכור אותו ולא יתנגד אם תגיע הצעה טובה.

בסביבתו של אמבפה, לפי le parisien, זיהו לעתים קרובות מאחורי הקלעים שהמועדון הוא “כלא סן ז’רמן”.“. המקרים של ניימאר, שנמנע ממנו לנסוע לברצלונה ב-2019, וראטי, שלא הורשה לעזוב ולאחר מכן נאלץ להתנצל באמצעות סרטון בערוץ הרשמי של המועדון, או קבאני, שגורש על ידי לאונרדו ונמנע ממנו לחתום עם אתלטיקו מדריד, עוררה כעס בסביבתו הקרובה, שכן המועדון, ב-2021, מנע ממנו להגשים את רצונו לחתום בריאל מדריד.

שחקן מונאקו לשעבר מרגיש שבפאריס הוא כבר לא יכול להתקדם ככדורגלן. לאחר שהשיג את כל ההישגים האישיים, כולל עקיפה של קבאני כמלך השערים של פ.ס.ז’ בכל הזמנים, אמבפה מרגיש שהקסם שלו בפריז הגיע לסיומו ומחפש צעד חדש בקריירה יוצאת הדופן שלו. כעת, הכדור במגרש של ריאל מדריד ושל כל קבוצה אחרת שמוכנה להציע יותר מ-100 מיליון עבור אחד השחקנים הטובים בעולם, אם לא הטוב ביותר.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות