מספר החולצה של ג’וד בלינגהאם בריאל מדריד נחשף
כוורת ספורט

מספר החולצה של ג’וד בלינגהאם בריאל מדריד נחשף

ג’וד בלינגהאם ילבש את החולצה מספר חמש, שלבש בעבר אגדת המועדון זינדין זידאן, בריאל מדריד.

קשר אנגליה השלים את המעבר שלו לבלאנקוס מבורוסיה דורטמונד ביום רביעי, וחתם על חוזה לשש שנים בסנטיאגו ברנבאו. על פי ההערכות, הענקית הספרדית הוציאה 103 מיליון יורו ועוד תוספות עבור שירותו של בלינגהאם לאחר תקופה מרשימה של שלוש שנים בבורוסיה דורטמונד.

בלינגהאם השלים את הבדיקות הרפואיות שלו בריאל מדריד ביום רביעי בבוקר לפני שנחשף לעיתונות בצהריים, כשהשחקן מחזיק את החולצה החדשה שלו מספר 5 במועדון לצד הנשיא פלורנטינו פרס.

את החולצה מספר חמש לבש כידוע הקשר האגדי זידאן בתקופתו בסנטיאגו ברנבאו בין 2001 ל-2006.

זידאן הוא שחקן שבלינגהאם גדל עליו במיוחד, ודיבר על מי שעורר בו הכי הרבה השראה ככדורגלן, כוכב אנגליה אמר בעבר: “קל, זידאן ראשון. פשוט הבחור הכי מגניב אי פעם. כן, כנראה הייתי אומר זידאן זו הייתה הפעם הראשונה שהרגשתי שנפעמתי ממישהו”.

במסיבת העיתונאים על החתמתו בלינגהאם דיבר על זידאן והמספר האגדי שהוא לבש במועדון ואמר: “כבר דיברתי על כמה אני מעריץ את זידאן והמורשת שלו במועדון. כשאלבש את המספר הזה אני לא אנסה להיות כמוהו אני אנסה להיות ג’וד, אבל זה בהחלט סוג של מחווה על כמה גדול הוא היה.

בלינגהאם מצטרף לקבוצה מלאה בשחקנים מעולים במרכז השדה, כאשר הצמד האגדי לוקה מודריץ’ וטוני קרוס עדיין חזק בבלאנקוס. השניים זכו יחד בחמש  זכיות בליגת האלופות במועדון, ושיחקו יחד 905 משחקים עבור המועדון.

יש גם הרבה כישרונות צעירים במרכז השדה, שכן בלינגהאם אמור להצטרף לאורליאן צ’ואמני, אדוארדו קמבינגה ופדריקו ואלוורדה בתור הדור הבא של כוכבי הקישור בסנטיאגו ברנבאו.

המספר חמש נלבש לאחרונה בריאל מדריד על ידי ז’סוס ואלחו, אבל מאז הוא פינה אותה כדי לקחת את המספר 24.

לפני ולחו, רפאל וראן לבש אותו במשך חמש עונות לפני שנסע למנצ’סטר יונייטד. פאביו קואנטראו, נורי סהין, פרננדו גאגו ופאביו קנבארו הם השחקנים האחרים שתפסו את המספר בעידן שאחרי זידאן.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות