כוורת ספורט

חלון העברות בבארסה : עסקת החלפה של ברונו גימאראס, ו- 3 שחקני סיטי מועמדים

’90 דקות’ מביאים את החדשות האחרונות בחלון העברות של ברצלונה, כל השמועות והרכילות המסתובבות ברחבי העולם…

דיווח מפתיע למדי שניוקאסל יונייטד הציעו את ברונו גימאראס ו-30 מיליון יורו כדי להחתים את שחקנה של ברצלונה ראפיניה הקיץ הזה. (ג’רארד רומרו)

פפ גווארדיולה סעד השבוע עם נשיא בארסה הנוכחי ג’ואן לאפורטה בברצלונה כדי לדון במכירות הפוטנציאליות של ז’ואאו קנסלו ו ברנרדו סילבה ללה בלאוגרנה. אילקאי גונדואן נדון גם , כשחוזהו בסיטי בסוף יוני נגמר. (עולם הספורט)

בראיון, גווארדיולה דן גם בטענה של צ’אבי הרננדס שמנצ’סטר סיטי חסמה בעבר מעבר של קנסלו לבארסה בינואר, והצהיר: “הודעת לא נכונה. הוא רחוק מהמציאות. החלטנו שג’ואאו צריך לעזוב ולא היה אכפת לנו לאן, אפילו אם הוא ירצה ללכת למנצ’סטר יונייטד, שהיא היריבה הגדולה. אני לא אומר ששיקרו לצ’אבי, אבל אני אומר שהוא קיבל מידע מוטעה. ז’ואאו הלך לבאיירן כי באיירן רצתה אותו. לא קיבלנו הצעה מברסה”. (עולם הספורט)

אנסו פאטי אישר את כוונתו להישאר בברצלונה מעבר לחלון ההעברות הנוכחי למרות התעניינות מצד מועדוני פרמייר ליג. בראיון אמר: “יש לי חוזה בברצלונה והכוונה שלי היא להמשיך להשתפר ולצמוח כאן. זו הכוונה שלי. יש לי חוזה ואני שמח. גם במועדון שלי וגם בנבחרת. ” (עולם הספורט)

עז עבדה מושך עניין ממספר מועדוני פרמייר ליג ולה ליגה לאחר תקופת השאלה סולידית באוסאסונה במהלך עונת 2022/23. (ג’רארד רומרו)

ברנרדו סילבה שהיה היעד של ברצלונה קיבל לאחרונה הצעה משתלמת ממועדון ערב סעודי, למרות שהקשר כבר מזמן נקשר למעבר לקאמפ נואו. (האתלטי)

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות