כוורת ספורט

פולארין באלוגון מקבל החלטה נחרצת לגבי עתידו בארסנל

חלוץ ארסנל פולארין באלוגון מסרב להישלח שוב בהשאלה במהלך עונת 2023/24, מה שאילץ את התותחנים לתת לו תפקיד בקבוצה הראשונה או למכור אותו בהעברה.

באלוגון רשם 10 הופעות במדי ארסנל, אבל בילה את 18 החודשים האחרונים במקום אחר בחיפוש אחר הזדמנויות עקביות יותר. זה כלל חצי עונה במידלסברו במחצית השנייה של 2021/22 ולאחר מכן שנת פריצה עם ריימס בצרפת.

החלוץ המוכשר כבש 21 פעמים ב-37 משחקי ליגה לאורך 2022/23 כדי לעזור למועדון להשיג את המיקום הטוב ביותר שלו במשך שלוש שנים, בעוד שרק קיליאן אמבפה (29), אלכסנדר לקאזט (27) וג’ונתן דיוויד (24) מצאו את הרשת יותר ממנו.

באלוגון יליד ניו יורק, שייצג את אנגליה בנבחרת הצעירה, ערך מאז את הופעת הבכורה שלו בבוגרים בארצות הברית וכבש בגמר CONCACAF ליגת האומות על קנדה ביום ראשון בלילה. לאחר מכן, הוא נשאל על עתידו במועדון שלו.

“מה שאני יכול לומר זה שבהחלט לא אלך שוב להשאלה”, הדגיש. “אני לא בטוח בקשר לדיונים שעומדים להתקיים, אני לא בטוח מה הולך לקרות”.

באלוגון נמצא בחוזה בארסנל עד קיץ 2025, אם כי מעמדו שונה מהותית ממה שהיה כאשר חתם על העסקה ב-2021.

’90 דקות’ דיווח במרץ כי בכוונתה של ארסנל להשאיר את באלוגון, אך יש צורך לקיים שיחות כדי לקבוע את ההחלטה הטובה ביותר עבור כל המעורבים. הייתה התעניינות ממועדונים אחרים בגלל העונה הטובה שלו בריימס, אבל התותחנים לא ממהרים להרוויח כסף.

התחרות על המקום בהרכב צפויה להיות קשה בעונה הבאה באצטדיון האמירויות, אם כי דבר אחד שיכול ליפול לטובתו של באלוגון אם יישאר הוא שהגולים התחלקו לאורך כל 2022/23. בוקאיו סאקה, גבריאל מרטינלי ומרטין אודגארד כבשו 15 כל אחד בכל המסגרות, בעוד גבריאל ז’סוס כבש 11 בעונה הכללה פציעה ואדי נקטיה כבע 9.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות