כוורת ספורט

העצה של גארת’ בייל לליונל מסי לקראת המעבר ב-MLS

כוכב LAFC לשעבר, גארת’ בייל, תיאר את ה-MLS כ’הרבה יותר רגועה’ מהליגות האירופיות המובחרות, כאשר ליונל מסי מתכונן להצטרף לאינטר מיאמי.

מסי דחה את ההזדמנות לחזור למועדון שלו לשעבר ברצלונה, למרות שהודה שזו הייתה האופציה המועדפת עליו בהתחלה, כמו גם על שכר שמן בערב הסעודית, כדי לתת לעצמו סוג אחר של אתגר חדש בצפון אמריקה.

בייל ביצע מהלך דומה ב-2022 כאשר חוזהו בריאל מדריד הסתיים. הוולשי, שהיה מושא לחרדה רבה מהעיתונות הספרדית, הצטרף ל-LAFC באמצע עונת ה-MLS ועזר למועדון לזכות בדאבל הנדיר של מגן האוהדים ובגביע ה-MLS.

כעת בדימוס, העצה העיקרית של השחקן בן ה-33 למסי היא שהפסד פה הוא ‘קצת יותר מקובל’.

“זה הרבה יותר קליל. אם אתה מפסיד בריאל מדריד, זה כאילו העולם נגמר. אתה נצלב. אתה מרגיש למטה. אתה הולך הביתה ואתה לא מאושר”, אמר ל- BT ספורט.

“הם משלימים עם הפסד קצת יותר. אין שום השלכות, אתה לא יכול לרדת ליגה שם. כשאתה מפסיד משחק אתה ממשיך למשחק הבא. הם משלימים עם ההפסדים הרבה יותר טוב שם.

“הם יודעים להפסיד אבל הם חוגגים כל ניצחון כאילו זכית באליפות. הוא בהחלט יהנה מזה”.

הקיום ה”צונן” הזה יכול להתרחב גם מחוץ למגרש, כאשר נראה שסגנון החיים היה בין הגורמים לכך שמסי בחר במיאמי במקום אחר.

עוד ב-2020, אמר אז המאמן הראשי של סן חוזה ארצ’ווייקס ונבחרת ארגנטינה לשעבר, מתיאס אלמיידה  ל-‘90 דקות’ למה הוא חשב ש-MLS יהיה מהלך טוב עבור מסי בעתיד – וזה היה קשור ליכולת לשחזר מידה של נורמליות בחיי המשפחה שלו.

“ארה”ב היא מדינה גדולה”, אמר אלמידה ל-‘90 דקות’ בזמנו. “יש בו 350 מ’ תושבים, אני חושב. הכוכבים כאן יכולים ללכת בשקט ברחוב. כל אדם שרוצה חיים יכול ליהנות ממה שהוא אוהב (ויחיה חיים אחרים).

“בשביל (מסי), בשביל הילדים שלו, בשביל אשתו, הוא יוכל ללכת ברגל, לרכוב על אופניים, הוא יוכל ללכת לסופרמרקט. הוא לא יהיה תחת התהילה ההיא שהופכת אותך לעבד. , אתה יודע? בגלל זה אני חושב ש(ארה”ב) יכול להיות מקום טוב בשבילו. בדרך זו, אתה הופך להיות בן אדם נורמלי שוב. כל השחקנים שרוצים להיות נורמליים בוחרים את המקום הזה”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות