כוורת ספורט

אינטר מיאמי אישרה את החתמתו של השחקן החופשי סרחיו בוסקטס

סרג’יו בוסקטס יצטרף לאינטר מיאמי בהעברה חופשית ויתאחד עם חברו לשעבר בברצלונה ליונל מסי.

אינטר מיאמי רמזה על החתמתו של הקשר בפוסט ברשתות החברתיות לאחר שמקורות המקורבים ל-‘90 דקות’ אישרו בעבר ששני הצדדים הסכימו על תנאים אישיים.

הגעתו של בוסקטס למיאמי היא הפיכה משמעותית שכן הם נאלצו להדוף את התחרות מהליגה הסעודית אל נאסר, שיש לה את כריסטיאנו רונאלדו בסגל ויש לה גב כלכלי ענק מקרן ההשקעות הציבורית (PIF).

“אני לא מתכוון להכחיש שאין אמת בספקולציות שאנחנו מעוניינים בליונל מסי ובסרחיו בוסקטס”, אישר המאמן לשעבר פיל נוויל במרץ.

מסי אישר שהוא יצטרף לאינטר מיאמי בראיון ב-7 ביוני, כשהגעתו של בוסקטס אושרה כעת קצת יותר משבועיים לאחר מכן. זו תהיה הפעם הראשונה שהצמד משחק יחד מחוץ לברצלונה, אותה הם ייצגו יחד במשך 13 שנים, וזכו במספר גביעים מקומיים ואירופים.

מסי בן ה-36 יישאר הרכש הגדול ביותר בהיסטוריה של ה-MLS, הודות להצעת חוזה שוברת שיאים שקיבלה גיבוי מהשותפות המסחריות הגדולות בליגה, אפל ואדידס – עסקאות ש-‘90 דקות’ דיווח עליהם לפני ההכרזה על הגעתו.

ברצלונה ואל הילאל העשירה ניסו להחתים את מסי לפני אינטר מיאמי, אבל הראשונה לא הצליחה לספק את סוג הערבויות שמסי חיפש למרות הקשר החזק למועדון.

ההצעה של אינטר מיאמי לא רק תכניס לכיסו את מסי בין 50 ל-60 מיליון דולר לשנה לאורך זמן, אלא גם תעניק לו נתח בעלות במועדון, בעוד שטרם נמסר פרטים על ההסכם של בוסקטס. עם זאת, 90 דקות מבינים שהשחקן בן ה-34 יצטרף בחוזה יעודי של שחקן.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר תגובה נבחרת
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות
גיא כהן

עשה בשכל, גם ירוויח טוב וגם יהנה.