כוורת ספורט

מנור סולומון הסכים למעבר לטוטנהאם אבל העסקה עומדת בפני בדיקות של פיפ”א

טוטנהאם סיכמה על תנאים אישיים עם שחקן הכנף הישראלי, מנור סולומון, אך עומדת בפני בדיקות מהרשויות פיפ”א לפני שההעברה החופשית משחטאר דונייצק תוכל להתממש.

סולומון בילה את העונה שעברה בהשאלה לפולהאם, שהייתה לה אופציה לרכוש את שחקן ההתקפה שחוזהו באוקראינה אמור להסתיים בדצמבר השנה.

’90 דקות’ מבינים שסוכמו התנאים בין הספרס לשחקן בן ה-23, אבל שחטאר דוחפת לכך שההעברה לא תאושר.

נספח 7 לתקנות על מעמד והעברת שחקנים על פי חוק פיפ”א מאפשר לשחקנים בחוזה עם קבוצות אוקראיניות להשעות את החוזים שלהם ולעבור למקום אחר. סולומון יקווה לחתום בחינם בצפון לונדון כעת, אבל מנכ”ל שחטאר, סרגיי פלקין, אישר בעבר שהמועדון שלו ייקח קבוצות לבית המשפט על ההעברה בחינם.

הוא אמר ל-ESPN: “סוף סוף, לאן הוא ילך? אני לא יודע. בכל מקרה, אם הוא עובר לטוטנהאם, אנחנו נטפל בטוטנהאם בבית המשפט במקרה הזה. הכל מגיע למצב פשוט: זה נשמע כמו התעשרות לא צודקת.

“אתה יכול לתאר לעצמך, אנחנו שילמנו כסף גדול עבור השחקן הזה ובסוף טוטנהאם מקבלת אותו בחינם? זה לא הוגן ביחס למועדון שלנו. אנחנו בהחלט נלך לבית המשפט ואנחנו נילחם על עצמנו.

“אני רוצה לשלוח הודעה לאותם מועדונים שמנסים להחתים את השחקנים שלנו מבלי לשלם דמי העברה: שחטאר תגיש תביעות להתעשרות שלא בצדק נגד שחקנים או מועדונים שהתעשרו והרוויחו מהשגת יתרון כספי.

“אנחנו מאמינים שהמועדונים האלה שמתעשרים על חשבון שחטאר יחויבו לשלם פיצויים. המועדונים האלה צריכים להבין מה הם עושים כשהם מחליטים להחתים את השחקנים שלנו”.

סולומון סבל מפציעה ארוכת טווח בברך בתחילת עונת 2022/23 ולא רשם הופעה רשמית עבור הקוטג’ס עד ינואר.

לאחר מכן הוא כבש בחמישה משחקים רצופים מתחילת פברואר עד תחילת מרץ במפגשים מול נוטינגהאם פורסט, ברייטון, וולבס, לידס וברנטפורד. סולומון שיחק גם 35 פעמים במדי נבחרת ישראל וכבש שבעה שערים.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות