גבריאל ז’סוס חושף את הרגע בו החליט לעזוב את מנצ’סטר סיטי
כוורת ספורט

גבריאל ז’סוס חושף את הרגע בו החליט לעזוב את מנצ’סטר סיטי

גבריאל ז’סוס חשף את ההשפלה שספג מפפ גווארדיולה במשחק ליגת האלופות מול פריס סן ז’רמן, שהשאיר אותו ‘משוגע’ ועם דמעות היה הרגע שבו ידע שהוא רוצה לעזוב את המועדון, ובהמשך הצטרף לארסנל בהעברה של 45 מיליון ליש”ט שבעה חודשים לאחר מכן.

פ.ס.ז’ ביצעה את הנסיעה לאצטדיון אתיחאד בנובמבר 2021 למשחק בשלב הבתים נגד סיטי וז’סוס שציפה לפתוח לאחר ששימש כחלוץ הראשי באימונים יום קודם לכן. עם זאת, גווארדיולה בסופו של דבר בחר באלכסנדר זינצ’נקו כתשע מדומה.

המאמן של סיטי צבר מוניטין במשך השנים על מה שנראה כמו בחירות טקטיות מוזרות במטרה להעלים את המספר 9 שלו. זה כאב במיוחד עבור ז’סוס.

“היה משחק ליגת האלופות, פ.ס.ז’, בבית, בו הוא שם את זינצ’נקו כתשע מדומה. דבר מטורף”, הסביר ז’סוס כשהתארח ב- המופע של דנילסון.

“יום קודם הוא אפילו לא השתמש ב(זינצ’נקו) באימונים, הוא הכניס אותי כחלוץ. זינצ’נקו אפילו התבדח איתי: ‘באותו יום הרגשתי רע בשבילך’. שעתיים לפני המשחק יש שיחת צוות, הקבוצה אוכלת, נחה 30 דקות והולכת למשחק. הוא אמר לנו את ההרכב, אפילו לא אכלתי. הלכתי ישר לחדר, בוכה, התקשרתי לאמא שלי לדבר: ‘אני רוצה לעזוב’. אני הולך הביתה, כי הוא שם את (זינצ’נקו), והוא לא שם אותי. הוא שם מגן שמאלי שם. השתגעתי”.

ז’סוס גם הודה שהוא אפילו לא התחמם, אבל הוא נקרא תוך זמן קצר לאחר שקיליאן מבפה העלה את פ.ס.ז’ ליתרון זמן קצר לאחר המחצית. דקות ספורות לאחר הכניסה, הברזילאי עזר לשער שוויון עבור ראחים סטרלינג ואז כבש את שער הניצחון בעצמו.

“נתתי אסיסט וכבשתי; הפכנו את זה ל-2-1. במשחק הבא (מול לייפציג), חשבתי שאני הולך לשחק, ולא שיחקתי. היו הרבה מקרים כאלה איתו (גווארדיולה), וזה לא קל. זה ממש קשה. אז החלטתי לעזוב…לא רציתי להישאר יותר”.

על המשתף

beeBuzz

0 0 הצבעות
דירוג מאמר
הירשם
להודיע על
0 הערות
משובים מוטבעים
צפה בכל התגובות